| Производител | DVC |
| Технология | IP видео |
| Оптичен сензор | 1/3“ Omnivision OV4689 |
| DSP | HiSilicon Hi3516A |
| Резолюция | 4Mpx@20fps, 1080p, 720p@25fps (3 streams) |
| Битрейт | 64Kbps-a 10Mbps |
| Видео компресия | H.265 |
| Кожух | Копмактна |
| Обектив | 2,8 мм |
| Светлочувствителност (Lux) | 0.05Lux@F1.2, 0Lux IR ON |
| Хоризонтален ъгъл | 72° |
| Вертикален ъгъл | 39° |
| Onvif | Да |
| Видеоанализ | Crossing over the line, incursion into the area, the exceptions |
| SD карта | Не |
| Звуков | Не |
| IR | 20-30m |
| Брой IR диоди | 36 |
| Ден/нощ функция | ICR |
| Динамичен обхват | D-WDR |
| HLC | Не |
| BLC | Не |
| Намаляване на шума | 3D-DNR |
| 3-осев | Да |
| Вандалоустойчив корпус | Да |
| IP защита | IP66 |
| IK защита | Не |
| Захранване | 12 VDC / PoE |
| Консумация | 6 W |
| Работна температура | -20°C – 50°C |
| Размери | Ф 87 x 219 mm |
92.03€ / 180.00 лв.
4 Мегапиксела H.265 Външна IP видеокамера 1/3’’ OMNIVISION OV4689, 20fps@4 Mpx ;25fps@1080p,Фиксиран обектив 2,8мм, H.265, ICR, 36 IR LED 20-30м, минимална осветеност 0.05 lux/ 0 lux IR On, Communication protocol: HTTP,TCP/ IP, UDP, SMTP, FTP, PPPoE,DHCP, DDNS, NTP, 3GPP, UPnP, Видеоаналитични функции; работна температура -20°C+ 50°C, захранване 12VDC/PoE; Размер (?): 87×219мм, IP66
Свързани продукти
-
506.18€ / 990.00 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС : 825 лв.
16-канален пентабриден HD-TVI/AHD/CVI/IP цифров рекордер; поддържа 16 HD-TVI/AHD/CVI, аналогови или IP камери в произволна комбинация + 16 IP камери (до 8.0Mpx) в режим „Enhanced IP mode“ и изключен VCA алгоритъм за инт. ф-ции; вграден Deep Learning алгоритъм за класификация на обекти (хора/превозни средства) и прецизна детекция на до 4 камери; пренос на аудио по коаксиалния кабел (запис на 16 канала аудио); компресия H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265; резолюция до 8 мегапиксела (3840х2160) за TVI/до 5MP за AHD/до 4MP за CVI; скорост на запис (общо): 128 кад/сек@8MP, 192 кад/сек@5MP, 240 кад/сек@4MP, 200 кад/сек@1080p/720p/960H/D1 (real-time); до 2 SATA HDD (до 10ТВ/диск); 1 аудио вход/1 изход; функции Instant Playback/Smart Search; аналитични функции: пресичане на линия/нарушение на зона/детекция на звук/анти-саботаж; 2 USB порта; 1Gbit LAN; RS-485; видеоизходи: HDMI (резолюция 4К)/VGA/BNC; преглед и управление през Internet PC/мобилен телефон (iOS/Android) с безплатен CMS софтуер iVMS-4200/HikConnect; P2P (HikCloud); управлeние с мишка; графично меню на Български език; без HDD; 12Vdc/19W; размери 380х320х48 mm
-
0.00€ / 0.00 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 332 лв.
16-канален хибриден HD-TVI/AHD цифров рекордер за видеонаблюдение.
- Поддържа 16 HD-TVI/AHD или аналогови камери за видеонаблюдение + 2 IP камери (FullHD/25 к/с)
- Поддържа H.264 компресия
- Резолюция за видеонаблюдение до 720p (1280×720) за TVI/до 720p за AHD камери
- Скорост на запис (общо): 400 кад/сек@720p
- 1 SATA HDD (до 6ТВ/диск)
- 1 аудио вход/ 1 изход
- 16 алармени входа/4 изхода
- RS-485
- Функции Instant Playback/Smart Search
- 2 USB порта
- 100Mbit LAN
- Видеоизходи: HDMI/VGA
- Преглед и управление на рекордера за видеонаблюдение през Internet/мобилен телефон
- P2P (HikCloud)
- Аналитични функции
- Управлeние с мишка
- Графично меню на Български език
без HDD
-
0.00€ / 0.00 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 53 лв.
HD-TVI/AHD/CVI/CVBS куполна камера (4 in 1) за видеонаблюдение
- 1 Мегапиксел (HD 720p@25 кад/сек) резолюция за видеонаблюдение
- 1MP Progressive Scan CMOS сензор за видеонаблюдение
- 0.1 Lux@F1.2 (0 Lux IR on)
- Фиксиран обектив 2.8 мм (хоризонтален ъгъл 92°)
- Интелигентно IR осветление до 20 м (Smart IR)
- Механичен IR филтър
- Избираем HD-TVI/AHD/CVI/CVBS режим на работа
- Вандалоустойчива
- Метален корпус за външен монтаж (IP66) -40~60C
- Захранване: 12Vdc/4W
- опция за монт. основа: DS-1280ZJ-XS



