| Производител | DVC |
| Технология | IP видео |
| Оптичен сензор | 1 / 2.5 “ Aptina AR0521 |
| DSP | HiSilicon HI3516D |
| Резолюция | 5Mpx, 4Mpx, 1080p, 720p @ 25fps (3 streams) |
| Битрейт | 128Kbps – 10Mbps |
| Видео компресия | H.265 |
| Кожух | Копмактна |
| Обектив | 3,6 мм |
| Светлочувствителност (Lux) | 0.013Lux@F1.2, 0Lux IR ON |
| Хоризонтален ъгъл | 79 ° |
| Onvif | Да |
| Видеоанализ | Cross-over, tracking an object, inserting space, counting people, crowd density, face recognition, exceptions. |
| SD карта | up to 128 Gb |
| Звуков | 1 x In |
| IR | 30-50m |
| Брой IR диоди | 2 x Array Black glass IR LED |
| Ден/нощ функция | ICR |
| Динамичен обхват | True WDR (120 дБ) |
| HLC | Да |
| BLC | Да |
| Намаляване на шума | 3D-DNR |
| 3-осев | Да |
| Вандалоустойчив корпус | Не |
| IP защита | IP67 |
| IK защита | Не |
| Захранване | 12 VDC / PoE |
| Консумация | 9 W |
| Работна температура | -30°C – 60°C |
| Размери | 217.7 x 80.5 x 80.5 mm |
131.10€ / 256.41 лв.
5 Мегапиксела H.265 Външна IP видеокамера 1/2.5’’ Aptina AR0521, 25fps@5 Mpx; 25fps@1080p, Фиксиран обектив 3,6мм, Хоризонтален ъгъл 79°,True WDR (120 dB),H.265, IR LED 30-50м,минимална осветеност 0.013Lux@F1.2, 0Lux IR ON ,аудио вход, HLC, BLC, 3D DNR, Видеоаналитични функции,работна температура -30°C+ 60°C,9W, захранване 12VDC/PoE; Размер: 217.7 x 80.5 x 80.5 mm, IP67
Свързани продукти
-
111.67€ / 218.41 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС : 182 лв.
Мегапикселова куполна IP камера Ден/Нощ, EXIR технология с обхват до 30м; 2.0 Мегапиксела (1920×1080@25 кад/сек); 1/2.9″ Progressive Scan CMOS сензор; Color: 0.01 Lux @ (F2.0, AGC ON), B/W: 0 Lux with IR; фиксиран обектив 2,8 мм (хоризонтален ъгъл 104°); механичен IR филтър; 3D DNR шумов филтър; DWDR;H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG dual stream компресия; вграден микрофон; базисни интелигентни функции; 1х ROI зона на кодиране; слот за microSD/ microSDHC/ microSDXC карта, (до 256); за външен монтаж (IP67) -30~60C; 12Vdc/PoE 6.5W; опция за монт. основа: DS-1280ZJ-S
-
103.08€ / 201.61 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС : 168 лв.
Мегапикселова корпусна IP камера Ден/Нощ; вградена бяла LED светлина с обхват до 30м; вградена ColorVu технология за цветна картина при пълна тъмнина; 2.0 Мегапиксела (FullHD 1920×1080@25 кад/сек); 1/2.8″ Progressive Scan CMOS сензор; 0.001 Lux (0 Lux IR on); фиксиран обектив 4 мм/F1.0 (хоризонтален ъгъл 86°); механичен IR филтър; DWDR; 3D DNR шумов филтър; H.265+/H.265/H.264+/H.264 dual stream компресия; детекция на движение; BLC/Mirror/ROI; privacy mask; за външен монтаж (IP67) -30~60C; 12Vdc/PoE 4.5W; опция за монт. основа: DS-1280ZJ-XS
-
0.00€ / 0.00 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 332 лв.
16-канален хибриден HD-TVI/AHD цифров рекордер за видеонаблюдение.
- Поддържа 16 HD-TVI/AHD или аналогови камери за видеонаблюдение + 2 IP камери (FullHD/25 к/с)
- Поддържа H.264 компресия
- Резолюция за видеонаблюдение до 720p (1280×720) за TVI/до 720p за AHD камери
- Скорост на запис (общо): 400 кад/сек@720p
- 1 SATA HDD (до 6ТВ/диск)
- 1 аудио вход/ 1 изход
- 16 алармени входа/4 изхода
- RS-485
- Функции Instant Playback/Smart Search
- 2 USB порта
- 100Mbit LAN
- Видеоизходи: HDMI/VGA
- Преглед и управление на рекордера за видеонаблюдение през Internet/мобилен телефон
- P2P (HikCloud)
- Аналитични функции
- Управлeние с мишка
- Графично меню на Български език
без HDD



