| Производител | DVC |
| Технология | IP видео |
| Оптичен сензор | 1 / 2.7 “ SmartSens SC5238 |
| DSP | NT98513 |
| Резолюция | 5Mpx @ 20fps / 4Mpx, 1080p, 720p @ 25fps (3 streams) |
| Битрейт | 128Kbps – 10Mbps |
| Видео компресия | H.265 |
| Кожух | Копмактна |
| Обектив | 3,6 мм |
| Светлочувствителност (Lux) | 0.0085Lux@F1.2, 0Lux IR ON |
| Хоризонтален ъгъл | 79.4 ° |
| Onvif | Да |
| Видеоанализ | Crossing over the line, incursion into the area, the exceptions |
| SD карта | Да |
| Звуков | Не |
| IR | 30-50m |
| Брой IR диоди | 2 x Array Black glass IR LED |
| Ден/нощ функция | ICR |
| Динамичен обхват | D-WDR |
| HLC | Да |
| BLC | Да |
| Намаляване на шума | 3D-DNR |
| 3-осев | Да |
| Вандалоустойчив корпус | Да |
| IP защита | IP67 |
| IK защита | IK10 |
| Захранване | 12 VDC / PoE |
| Консумация | 8 W |
| Работна температура | -30°C – 60°C |
| Размери | 217.7 x 80.5 x 80.5 mm |
103.28€ / 202.00 лв.
5 Мегапиксела H.265 Външна IP видеокамера – VCA 1/2,7’’ SmartSens SC5238 , 5 Mpx@25fps; фиксиран бектив 3,6 мм, Хоризонтален ъгъл 79,4°, SD карта, Onvif, IP67, VCA, минимална осветеност 0.0085Lux@F1.2, 0Lux IR ON, IR LED с обхват 30-50 м, D-WDR, работна температура -30°C+ 60°C, захранване 12VDC/PoE; Размер: 217.7 x 80.5 x 80.5 mm, IP67, H2
Свързани продукти
-
0.00€ / 0.00 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 142 лв.
HD-TVI Ultra-Low Light куполна камера за видеонаблюдение.
- 5 мегапиксела (2560х1944@20 кад/сек) резолюция за видеонаблюдение
- 5MP CMOS сензор за видеонаблюдение (2560×1944 пиксела)
- 0.003 Lux (0 Lux IR on)
- Обектив за видеонаблюдение: f=2.8 mm (хоризонтален ъгъл 98°)
- EXIR технология с обхват до 30 m (Smart IR)
- Механичен IR филтър за видеонаблюдение
- OSD меню с контрол по коаксиалния кабел
- DNR шумов филтър
- 130db WDR
- BLC/AGC
- Избираем HD-TVI/AHD/CVI/CVBS режим на работа
- Метален корпус за външен монтаж (IP67) -40°C ~60°C
- Захранване: 12Vdc/5.8W
- Съвместима с монтажни основи: DS-1280ZJ-XS
-
0.00€ / 0.00 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 173 лв.
- 8 Мегапиксела (3840х2160@12.5 кад/сек, 5MP@20 кад/сек, 4MP/1080p@25 кад/сек) резолюция за видеонаблюдение
- 8.29MP CMOS сензор за видеонаблюдение
- 0.01 Lux (0 Lux IR on)
- Обектив за видеонаблюдение: f=2.8 мм (хоризонтален ъгъл 102.2°)
- EXIR технология с обхват до 30 м (Smart IR)
- Механичен IR филтър
- OSD меню с контрол по коаксиалния кабел
- 3D DNR шумов филтър
- 105db DWDR
- BLC/AGC
- Избираем HD-TVI/AHD/CVI/CVBS режим на работа
- Метален корпус за външен монтаж (IP67) -40°C ~60°C
- Захранване: 12Vdc/5.3W
- Съвместима с монтажни основи: DS-1280ZJ-XS
-
154.61€ / 302.39 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС: 252 лв.
Мегапикселова IP камера Ден/Нощ EXIR технология с обхват до 30 м; 4.0 Мегапиксела (2560×1440@20 кад/сек); 1/3″ Progressive Scan CMOS сензор; 0.01 Lux @ (F2.0, AGC ON), B/W: 0 Lux (with IR on); фиксиран обектив 2.8 мм (хоризонтален ъгъл 99°); механичен IR филтър; 3D DNR шумов филтър;120dB WDR; H.265+/ H.265/ H.264+/ H.264 dual stream компресия; вграден микрофон; базисни интелигентни функции, детекция на хора; BLC/Mirror/ROI; слот за micro SD/ microSDHC /microSDXC карта (до 256GB); за външен монтаж (IP67) – 30~60C; 12Vdc/PoE 6.5W; опция за монт. основа: DS-1280ZJ-XS



