| Производител | DVC |
| Технология | IP видео |
| Резолюция | 1080p, 720p@25fps (3 streams) |
| Кожух | Bullet |
| Обектив | 3,6 мм |
| Onvif | Да |
| SD карта | up to 128 Gb |
| Звуков | 1 x In |
| IR | 30-50m |
| Брой IR диоди | 2 x Array Black glass IR LED |
| Ден/нощ функция | ICR |
| Динамичен обхват | True WDR (120 дБ) |
| HLC | Да |
| BLC | Да |
| Намаляване на шума | 2D/3D DNR |
| 3-осев | Да |
| Вандалоустойчив корпус | Да |
| IP защита | IP67 |
| IK защита | IK10 |
| Захранване | 12 VDC / PoE |
| Консумация | 9.5W |
| Работна температура | -30°C – 60°C |
| Размери | 217.7 x 80.5 x 80.5 mm |
119.03€ / 232.80 лв.
2Mpx SMART H.265 IP външна камера – Full VCA AI1/2.8“ Sony Starvis IMX307 Starlight, 1080p, 720p@25fps, Oбектив 3,6 mm, Хоризонтален ъгъл 89°, SD карта, IP67, AI VCA, face detection, минимална осветеност 0.002Lux@F1.2, 0Lux IR ON, IR 30-50m,True WDR (120 dB), работна температура -30°C+ 60°C, захранване 12VDC/PoE; Размер: 217.7 x 80.5 x 80.5 mm, H2
Свързани продукти
-
54.20€ / 106.01 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 106 лв.
- 5 Мегапиксела (2592х1944@20 кад/сек) резолюция за видеонаблюдение
- 5MP CMOS сензор (2592×1944 пиксела) за видеонаблюдение
- 0.01 Lux (0 Lux IR on)
- Обектив за видеонаблюдение: f=2.8 mm (хоризонтален ъгъл 85.5°)
- EXIR технология с обхват до 20 m (Smart IR)
- Механичен IR филтър за подобряване на картината при видеонаблюдение при слаба осветеност
- OSD меню с контрол по коаксиалния кабел
- DNR шумов филтър
- Избираем HD-TVI/AHD/CVI/CVBS режим на работа
- За външен монтаж (IP67) -40~60C
- Захранване: 12Vdc/4.3W
- Съвместими монтажни основи: DS-1280ZJ-XS
-
249.71€ / 488.39 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС: 403, 00 лв.
Управляема 2 MP HD-TVI PTZ камера за видеонаблюдение с IR осветление до 100 m.
- Управление по коаксиалния кабел при ползване на HD-TVI рекордер за видеонаблюдение
- 2 Мегапиксела (FullHD 1080p@25 кад/сек) резолюция за видеонаблюдение
- 1/2.8“ Progressive Scan CMOS сензор за видеонаблюдение
- 0.005 Lux (Color)/ 0.001 Lux (B/W)
- 25X Оптично/16X Цифрово увеличение (Обектив f=4.8~120 mm)
- Интелигентно IR осветление до 100 m
- 256 Preset позиции/8 Зони за маскиране
- Механичен IR филтър
- 3D DNR филтър
- 120dB WDR
- RS-485
- Избираем HD-TVI/CVBS (PAL) режим на работа
- За външен монтаж (IP66) -30° C ~ +65° C
- Вградена гръмозащита (TVS4000V)
- Захранване: 12Vdc/20W
-
168.73€ / 330.01 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ддс : 275 лв.
8-канален пентабриден HD-TVI/AHD/CVI/IP цифров рекордер; поддържа 8 HD-TVI/AHD/CVI, аналогови или IP камери в произволна комбинация + 4 IP камери (до 6.0Mpx); компресия H.265+/H.265/H.264+/H.264; резолюция до 2 мегапиксела (1920×1080)/4MP Lite (1280×1440) за TVI/AHD/CVI; скорост на запис (общо): 120 кад/сек@4MP Lite/1080p, 200 кад/сек@720p/960H/D1 (real-time); до 1 SATA HDD (до 6ТВ/диск); 1 аудио вход/1 изход; 2 USB порта; 100Mbit LAN; видеоизходи: HDMI/VGA; преглед и управление през Internet PC/мобилен телефон (iOS/Android) с безплатен CMS софтуер iVMS-4200/iVMS-4500; P2P (HikCloud); управлeние с мишка; графично меню на Български език; без HDD; 12Vdc/12W; размери 200х200х45 mm



