| Производител | DVC |
| Технология | IP видео |
| Видео компресия | H.265 |
| Кожух | Bullet |
| Обектив | 2,8 мм |
| Onvif | Да |
| Видеоанализ | Crossing over the line, incursion into the area, the exceptions |
| SD карта | Не |
| Звуков | Не |
| IR | 10-20m |
| Брой IR диоди | 1 x Array Black glass IR LED |
| Ден/нощ функция | ICR |
| Динамичен обхват | D-WDR |
| HLC | Да |
| BLC | Да |
| Намаляване на шума | 3D-DNR |
| 3-осев | Да |
| Вандалоустойчив корпус | Не |
| IP защита | IP67 |
| IK защита | Не |
| Захранване | 12 VDC / PoE |
| Консумация | 5W |
52.77€ / 103.21 лв.
2 Мегапиксела H.265 Външна IP видеокамера – VCA 1/3.2“ SmartSens SC2231, 2Mpx/25fps, Фиксиран обектив 2,8мм, Хоризонтален ъгъл 93,7°, минимална осветеност 0.0085Lux@F1.2, 0Lux IR ON, IR LED 10-20м, D-WDR, работна температура -30°C+ 60°C, захранване 12VDC/PoE; Размер: 162.1 ? 74.8 x 73.8 mm, пластмасова кутия, H4
Свързани продукти
-
49.60€ / 97.01 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС: 80,84 лв.
HD-TVI/AHD/CVI/CVBS булет камера (4 in 1); 2 Мегапиксела (FullHD 1080p@25 кад/сек); 2MP Progressive Scan CMOS сензор; 0.01 Lux@F1.2 (0 Lux IR on); фиксиран обектив 3.6 мм (хоризонтален ъгъл 79.6°); EXIR технология с обхват до 80 м (Smart IR); механичен IR филтър; избираем HD-TVI/AHD/CVI/CVBS режим на работа; DWDR; за външен монтаж (IP67) -40~60C; 12Vdc/4.7W; опция за монт. основа: DS-1280ZJ-XS
-
95.71€ / 187.19 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 187,20 лв.
8-канален четирибриден HD-TVI/AHD/CVI цифров рекордер за видеонаблюдение.
- 8-канален четирибриден HD-TVI/AHD/CVI цифров рекордер
- Поддържа 8 HD-TVI/AHD/CVI или аналогови камери за видеонаблюдение
- H.264/H.264+ компресия за видеонаблюдение
- Поддържа камери до 2MP в режим 1080P-Lite (960×1080)
- Резолюция до 1 Мегапиксел 720p (1280×720)/1080P-Lite за TVI/до 720p за AHD/CVI
- Скорост на запис (общо): 200 кад/сек@1080P-Lite/720p/960H/D1 (real-time)
- До 1 SATA HDD (до 6ТВ/диск)
- 1 аудио вход/1 изход
- 2 USB порта
- 100Mbit LAN
- Видеоизходи: HDMI/VGA
- Преглед и управление на системата за видеонаблюдение през Internet PC/мобилен телефон (ios/Android) с безплатен CMS софтуер iVMS-4200/ iVMS-4500
- P2P (HIKCLOUD)
- Управлeние с мишка
- Графично меню на Български език
- Доставя се без HDD
- Захранване:12Vdc/12W
- Размери: 200х200х45 mm
-
81.30€ / 159.01 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 159 лв.
Мегапикселова IP камера за видеонаблюдение скрита в PIR датчик (неработещ)
- 1/3″ CMOS сензор за видеонаблюдение
- 1.3 Мегапиксела (1280×960@25 кад/сек) резолюция за видеонаблюдение
- H.264 компресия
- Иглен обектив: f= 3.7 mm
- 0.6 Lux (0 Lux с вкл. IR)
- Вградено IR осветление (940nm) до 10 m
- ONVIF 2.3 съвместимост
- Захранване: 12Vdc/PoE


