| Производител | DVC |
| Технология | IP видео |
| Оптичен сензор | 1 / 2.7 “ SmartSens SC2238 |
| DSP | HiSilicon Hi3516E |
| Максимална резолюция | 1080p, 720p@25fps |
| Видео компресия | H.265 |
| Кожух | Bullet |
| Обектив | 2,8 мм |
| Onvif | Да |
| Видеоанализ | Crossing over the line, incursion into the area, the exceptions |
| SD карта | Да |
| Звуков | 1 x In |
| IR | 20-30m |
| Брой IR диоди | 1 x Array Black glass IR LED |
| Ден/нощ функция | ICR |
| Динамичен обхват | D-WDR |
| HLC | Да |
| BLC | Да |
| Намаляване на шума | 3D-DNR |
| 3-осев | Да |
| Вандалоустойчив корпус | Да |
| IP защита | IP67 |
| IK защита | IK10 |
| Захранване | 12 VDC / PoE |
| Консумация | 5, 5W |
| Работна температура | -30°C – 60°C |
63.60€ / 124.39 лв.
2 Мегапиксела H.265 Външна IP видеокамера – VCA1/2,7″ SmartSens SC2238, 2Mpx/25fps, Фиксиран обектив 2.8мм, Хоризонтален ъгъл 107°, SD карта, Onvif, SD-card, IP 67, VCA, минимална осветеност 0.0035Lux@F1.2, 0Lux IR ON, IR LED 20-30м, D-WDR, работна температура -30°C+ 60°C, захранване 12VDC/PoE; Размер (?): 167,5 x 74,5 x 74,5 mm, IP67, H3
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Категории: Видеонаблюдение, Камера DVC
Свързани продукти
-
88.45€ / 172.99 лв.Original price was: 88.45€ / 172.99 лв..85.90€ / 168.01 лв. Текущата цена е: 85.90€ / 168.01 лв..Курс: 1 EUR = 1.95583 BGNЦена: 173 лв.
8 Мегапикселова HD-TVI корпусна камера за видеонаблюдение.
- 8 Мегапиксела (3840х2160@12.5 кад/сек, 5MP@20 кад/сек, 4MP/1080p@25 кад/сек) резолюция за видеонаблюдение
- 8.29MP CMOS сензор за видеонаблюдение
- 0.01 Lux (0 Lux IR on)
- Обектив за видеонаблюдение: f=3.6 mm (хоризонтален ъгъл 79°)
- EXIR технология с обхват до 60 m (Smart IR)
- Механичен IR филтър
- OSD меню с контрол по коаксиалния кабел
- 3D DNR шумов филтър
- 105db DWDR
- BLC/AGC
- Избираем HD-TVI/AHD/CVI/CVBS режим на работа
- За външен монтаж (IP67) -40°C ~60°C
- Захранване: 12Vdc/5.3W
- Съвместима с монтажни основи: DS-1280ZJ-XS
-
0.00€ / 0.00 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 142 лв.
HD-TVI Ultra-Low Light куполна камера за видеонаблюдение.
- 5 мегапиксела (2560х1944@20 кад/сек) резолюция за видеонаблюдение
- 5MP CMOS сензор за видеонаблюдение (2560×1944 пиксела)
- 0.003 Lux (0 Lux IR on)
- Обектив за видеонаблюдение: f=2.8 mm (хоризонтален ъгъл 98°)
- EXIR технология с обхват до 30 m (Smart IR)
- Механичен IR филтър за видеонаблюдение
- OSD меню с контрол по коаксиалния кабел
- DNR шумов филтър
- 130db WDR
- BLC/AGC
- Избираем HD-TVI/AHD/CVI/CVBS режим на работа
- Метален корпус за външен монтаж (IP67) -40°C ~60°C
- Захранване: 12Vdc/5.8W
- Съвместима с монтажни основи: DS-1280ZJ-XS
-
352.28€ / 689.00 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 689 лв.
2MPx управляема HD-TVI PTZ камера за видеонаблюдение.
- Управление по коаксиалния кабел при ползване на HD-TVI рекордер за видеонаблюдение
- 2 Мегапиксела (FullHD 1080p@25 кад/сек) резолюция за видеонаблюдение
- 1/2.8“ Progressive Scan CMOS сензор за видеонаблюдение
- 0.005 Lux (Color)/ 0.001 Lux (B/W)
- 25X Оптично/16X Цифр. увеличение (Обектив f=4.8~120 mm)
- 256 Preset позиции/8 Зони за маскиране
- Механичен IR филтър
- 3D DNR филтър
- 120dB WDR
- EIS
- RS-485
- 2 Алармени входа/1 изход
- Избираем HD-TVI/CVBS (PAL) режим на работа
- За вътрешен монтаж
- Вградена гръмозащита (TVS4000V)
- Power supply: 24Vac / 14W



