| Производител | DVC |
| Технология | IP видео |
| Оптичен сензор | 1 / 2.7 “ SmartSens SC5238 |
| DSP | NT98513 |
| Резолюция | 5Mpx @ 20fps / 4Mpx, 1080p, 720p @ 25fps (3 streams) |
| Битрейт | 128Kbps – 10Mbps |
| Видео компресия | H.265 |
| Кожух | Dome |
| Обектив | 2,8 мм |
| Светлочувствителност (Lux) | 0.0085Lux@F1.2, 0Lux IR ON |
| Хоризонтален ъгъл | 93.4 ° |
| Onvif | Да |
| Видеоанализ | Crossing over the line, incursion into the area, the exceptions |
| SD карта | Да |
| IR | 20-30m |
| Брой IR диоди | 1 x Array Black glass IR LED |
| Ден/нощ функция | ICR |
| Динамичен обхват | D-WDR |
| HLC | Да |
| BLC | Да |
| Намаляване на шума | 3D-DNR |
| 3-осев | Да |
| Вандалоустойчив корпус | Да |
| IP защита | IP67 |
| IK защита | IK10 |
| Захранване | 12 VDC / PoE |
| Консумация | 5W |
| Работна температура | -30°C – 60°C |
| Размери | Φ94.6 x 82.8 mm |
92.54€ / 180.99 лв.
5 Мегапиксела H.265 Външна IP видеокамера – VCA 1/2,7’’ SmartSens SC5238 , 5 Mpx@20fps; фиксиран обектив 2,8 mm, Хоризонтален ъгъл 93,4°, SD карта,Onvif, VCA, IP67, вграден микрофон, минимална осветеност 0.0085Lux@F1.2, 0Lux IR ON, IR LED с обхват 20-30 м, D-WDR , работна температура -30°C+ 60°C, захранване 12VDC/PoE; Размер: ?94.6 x 82.8mm, IP67, H8
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Категории: Видеонаблюдение, Камера DVC
Свързани продукти
-
352.28€ / 689.00 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 689 лв.
2MPx управляема HD-TVI PTZ камера за видеонаблюдение.
- Управление по коаксиалния кабел при ползване на HD-TVI рекордер за видеонаблюдение
- 2 Мегапиксела (FullHD 1080p@25 кад/сек) резолюция за видеонаблюдение
- 1/2.8“ Progressive Scan CMOS сензор за видеонаблюдение
- 0.005 Lux (Color)/ 0.001 Lux (B/W)
- 25X Оптично/16X Цифр. увеличение (Обектив f=4.8~120 mm)
- 256 Preset позиции/8 Зони за маскиране
- Механичен IR филтър
- 3D DNR филтър
- 120dB WDR
- EIS
- RS-485
- 2 Алармени входа/1 изход
- Избираем HD-TVI/CVBS (PAL) режим на работа
- За вътрешен монтаж
- Вградена гръмозащита (TVS4000V)
- Power supply: 24Vac / 14W
-
81.30€ / 159.01 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 159 лв.
Мегапикселова IP камера за видеонаблюдение скрита в PIR датчик (неработещ)
- 1/3″ CMOS сензор за видеонаблюдение
- 1.3 Мегапиксела (1280×960@25 кад/сек) резолюция за видеонаблюдение
- H.264 компресия
- Иглен обектив: f= 3.7 mm
- 0.6 Lux (0 Lux с вкл. IR)
- Вградено IR осветление (940nm) до 10 m
- ONVIF 2.3 съвместимост
- Захранване: 12Vdc/PoE
-
176.09€ / 344.40 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС: 287 лв.
- Поддържа 16 IP камери за видеонаблюдение
- Входящ Капацитет: 160Mbps/изходящ: 80Mbps
- Компресия H.265/H.264+/H.264/MPEG4
- Резолюция на запис до 8 MPx
- Визуализация: до 4x1080p/1x4K камери
- 1хSATA твърд диск (до 6ТВ/диск)
- 1 Аудио изход
- 2 USB порта
- 1 Gbit LAN
- HDMI + VGA Мониторни Изходи (HDMI: до 4K, VGA: до 1080р)
- Поддръжка на ONVIF IP камери за видеонаблюдение
- Преглед и управление през Internet PC/мобилен телефон (iOS/Android) с безплатен CMS софтуер iVMS-4200/iVMS-4500
- P2P (HikCloud)
- Управлeние с мишка
- Графично меню на Български език
- Захранване: 12Vаc/10W
- Размери: 315х240х48 mm


