| Производител | DVC |
| Технология | IP видео |
| Резолюция | 4Mpx, 2K, 1080 p, 720 p, 3Mpx @ 25 fps (3 streams) |
| Битрейт | 64Kbps-8Mbps |
| Обектив | 2,8 мм |
| Onvif | Да |
| SD карта | up to 128 Gb |
| Звуков | 1 x In / built-in microphone |
| IR | 20-30m |
| Брой IR диоди | 1 x Array Black glass IR LED |
| Ден/нощ функция | ICR |
| Динамичен обхват | True WDR (120 дБ) |
| HLC | Да |
| BLC | Да |
| Намаляване на шума | 2D/3D DNR |
| 3-осев | Да |
| Вандалоустойчив корпус | Да |
| IP защита | IP67 |
| IK защита | IK10 |
| Захранване | 12 VDC / PoE |
| Консумация | 7.5 W |
| Работна температура | -30°C – 60°C |
| Размери | Φ94.6 x 82.8 mm |
121.18€ / 237.01 лв.
4Mpx H.265 IP външна камера – Full VCA AI1/3“ SmartSens SC4238, 4Mpx/25fps, Обектив 2,8 mm, Хоризонтален ъгъл 100,4°, SD карта, вграден микрофон, минимална осветеност 0.002Lux@F1.2, 0Lux IR ON, IR 20-30m,True WDR (120 dB), работна температура -30°C+ 60°C, захранване 12VDC/PoE; Размер: ?94.6 x 82.8 mm, H8
Свързани продукти
-
506.18€ / 990.00 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС : 825 лв.
16-канален пентабриден HD-TVI/AHD/CVI/IP цифров рекордер; поддържа 16 HD-TVI/AHD/CVI, аналогови или IP камери в произволна комбинация + 16 IP камери (до 8.0Mpx) в режим „Enhanced IP mode“ и изключен VCA алгоритъм за инт. ф-ции; вграден Deep Learning алгоритъм за класификация на обекти (хора/превозни средства) и прецизна детекция на до 4 камери; пренос на аудио по коаксиалния кабел (запис на 16 канала аудио); компресия H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265; резолюция до 8 мегапиксела (3840х2160) за TVI/до 5MP за AHD/до 4MP за CVI; скорост на запис (общо): 128 кад/сек@8MP, 192 кад/сек@5MP, 240 кад/сек@4MP, 200 кад/сек@1080p/720p/960H/D1 (real-time); до 2 SATA HDD (до 10ТВ/диск); 1 аудио вход/1 изход; функции Instant Playback/Smart Search; аналитични функции: пресичане на линия/нарушение на зона/детекция на звук/анти-саботаж; 2 USB порта; 1Gbit LAN; RS-485; видеоизходи: HDMI (резолюция 4К)/VGA/BNC; преглед и управление през Internet PC/мобилен телефон (iOS/Android) с безплатен CMS софтуер iVMS-4200/HikConnect; P2P (HikCloud); управлeние с мишка; графично меню на Български език; без HDD; 12Vdc/19W; размери 380х320х48 mm
-
11.04€ / 21.59 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 21,60 лв.
Микрофон за камери, 12Vdc/12mA, размери 69 x 39 mm, с изведено кабелче 30 см.
-
0.00€ / 0.00 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 332 лв.
16-канален хибриден HD-TVI/AHD цифров рекордер за видеонаблюдение.
- Поддържа 16 HD-TVI/AHD или аналогови камери за видеонаблюдение + 2 IP камери (FullHD/25 к/с)
- Поддържа H.264 компресия
- Резолюция за видеонаблюдение до 720p (1280×720) за TVI/до 720p за AHD камери
- Скорост на запис (общо): 400 кад/сек@720p
- 1 SATA HDD (до 6ТВ/диск)
- 1 аудио вход/ 1 изход
- 16 алармени входа/4 изхода
- RS-485
- Функции Instant Playback/Smart Search
- 2 USB порта
- 100Mbit LAN
- Видеоизходи: HDMI/VGA
- Преглед и управление на рекордера за видеонаблюдение през Internet/мобилен телефон
- P2P (HikCloud)
- Аналитични функции
- Управлeние с мишка
- Графично меню на Български език
без HDD



