| Производител | DVC |
| Технология | AHD, HD-CVI, HD-TVI, analog |
| Оптичен сензор | 1/2.8″ Sony Starvis IMX307 Starlight |
| DSP | NextChip NVP2441H |
| Максимална резолюция | 1080p |
| Кожух | Копмактна |
| Обектив | 2.8 – 12 mm moto-zoom |
| Хоризонтален ъгъл | 92.7°-29° |
| Видео изход | VBS 1.0Vp-p/75 Ohm |
| Ден/нощ функция | ICR |
| Динамичен обхват | True WDR 100dB |
| HLC | Да |
| BLC | Да |
| Стабилизиране на изображенито (AGC) | Да |
| Намаляване на шума | 2D/3D DNR |
| 3-осев | Да |
| Вандалоустойчив корпус | Не |
| IP защита | IP66 |
| IK защита | Не |
| Захранване | 12 VDC |
| Консумация | 8 W |
| Размери | 293 x 83 x 83 mm |
85.59€ / 167.40 лв.
1080p Външна AHD 2.0 камера 1/2,8″ Sony Starvis IMX307 Starlight,Технология:4-IN-1 (AHD, HD-CVI, HD-TVI, и аналог); 2.8-12мм Moto Zoom, хоризонтален ъгъл 92.7°- 29°, True WDR 100dB, минимална осветеност 0 Lux IR ON (0.001Lux@F1.2 IR OFF), IR LED с обхват 70-80 м, захранване 12VDC, 8W, IP66, -30°С +60°С, 293 x 83 x 83 mm
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Категории: Видеонаблюдение, Камера DVC
Свързани продукти
-
11.04€ / 21.59 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 21,60 лв.
Микрофон за камери, 12Vdc/12mA, размери 69 x 39 mm, с изведено кабелче 30 см.
-
249.71€ / 488.39 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС: 403, 00 лв.
Управляема 2 MP HD-TVI PTZ камера за видеонаблюдение с IR осветление до 100 m.
- Управление по коаксиалния кабел при ползване на HD-TVI рекордер за видеонаблюдение
- 2 Мегапиксела (FullHD 1080p@25 кад/сек) резолюция за видеонаблюдение
- 1/2.8“ Progressive Scan CMOS сензор за видеонаблюдение
- 0.005 Lux (Color)/ 0.001 Lux (B/W)
- 25X Оптично/16X Цифрово увеличение (Обектив f=4.8~120 mm)
- Интелигентно IR осветление до 100 m
- 256 Preset позиции/8 Зони за маскиране
- Механичен IR филтър
- 3D DNR филтър
- 120dB WDR
- RS-485
- Избираем HD-TVI/CVBS (PAL) режим на работа
- За външен монтаж (IP66) -30° C ~ +65° C
- Вградена гръмозащита (TVS4000V)
- Захранване: 12Vdc/20W
-
88.45€ / 172.99 лв.Original price was: 88.45€ / 172.99 лв..85.90€ / 168.01 лв. Текущата цена е: 85.90€ / 168.01 лв..Курс: 1 EUR = 1.95583 BGNЦена: 173 лв.
8 Мегапикселова HD-TVI корпусна камера за видеонаблюдение.
- 8 Мегапиксела (3840х2160@12.5 кад/сек, 5MP@20 кад/сек, 4MP/1080p@25 кад/сек) резолюция за видеонаблюдение
- 8.29MP CMOS сензор за видеонаблюдение
- 0.01 Lux (0 Lux IR on)
- Обектив за видеонаблюдение: f=3.6 mm (хоризонтален ъгъл 79°)
- EXIR технология с обхват до 60 m (Smart IR)
- Механичен IR филтър
- OSD меню с контрол по коаксиалния кабел
- 3D DNR шумов филтър
- 105db DWDR
- BLC/AGC
- Избираем HD-TVI/AHD/CVI/CVBS режим на работа
- За външен монтаж (IP67) -40°C ~60°C
- Захранване: 12Vdc/5.3W
- Съвместима с монтажни основи: DS-1280ZJ-XS



