| Производител | DVC |
| Технология | AHD, HD-CVI, HD-TVI, analog |
| Кожух | Bullet |
| Обектив | 3,6 мм |
| Светлочувствителност (Lux) | 0.05Lux@F1.2, 0Lux IR ON |
| Видео изход | VBS 1.0Vp-p/75 Ohm |
| Ден/нощ функция | ICR |
| Динамичен обхват | D-WDR |
| HLC | Да |
| BLC | Да |
| Стабилизиране на изображенито (AGC) | Да |
| Намаляване на шума | 3D-DNR |
| 3-осев | Да |
| Вандалоустойчив корпус | Не |
| IP защита | IP67 |
| IK защита | Не |
| Захранване | 12 VDC |
| Консумация | 3.5 W |
| Работна температура | -30°C – 60°C |
69.54€ / 136.01 лв.
8Mpx Външна AHD 4.0 камера1/2,7″ SmartSens SC8238 CMOS, фиксиран обектив: 3.6 мм, AHD, HD-CVI, HD-TVI, analogue, хоризонтален ъгъл: 87.4°,минимална осветеност 0.05Lux@F1.2, 0Lux IR ON, IR LED с обхват до 35 м, редукция на шума 3D-DNR, OSD-COC; D-WDR, захранване 12VDC, 5W, IP67, -30°С +60°С, размери 239х84х79мм, H10
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Категории: Видеонаблюдение, Камера DVC
Свързани продукти
-
0.00€ / 0.00 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 137 лв.
- 2 Мегапиксела (fullhd 1080p@25 кад/сек) резолюция за видеонаблюдение
- 2MP Progressive Scan CMOS сензор за видеонаблюдение
- 0.005 Lux@F1.2 (0 Lux IR on)
- Обектив за видеонаблюдение: f=2.8 mm (хоризонтален ъгъл 94.5°)
- Интелигентно IR осветление до 20 m (Smart IR)
- Механичен IR филтър
- OSD меню с контрол по коаксиалния кабел
- 120db WDR
- 3D DNR шумов филтър
- Privacy mask
- Вграден микрофон (RCA изход)
- Метален корпус за външен монтаж (IP66):-40°C ~60°C
- Захранване: 12Vdc/5W
- Съвместима с монтажна основа: DS-1280ZJ-DM22
-
0.00€ / 0.00 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 332 лв.
16-канален хибриден HD-TVI/AHD цифров рекордер за видеонаблюдение.
- Поддържа 16 HD-TVI/AHD или аналогови камери за видеонаблюдение + 2 IP камери (FullHD/25 к/с)
- Поддържа H.264 компресия
- Резолюция за видеонаблюдение до 720p (1280×720) за TVI/до 720p за AHD камери
- Скорост на запис (общо): 400 кад/сек@720p
- 1 SATA HDD (до 6ТВ/диск)
- 1 аудио вход/ 1 изход
- 16 алармени входа/4 изхода
- RS-485
- Функции Instant Playback/Smart Search
- 2 USB порта
- 100Mbit LAN
- Видеоизходи: HDMI/VGA
- Преглед и управление на рекордера за видеонаблюдение през Internet/мобилен телефон
- P2P (HikCloud)
- Аналитични функции
- Управлeние с мишка
- Графично меню на Български език
без HDD
-
176.09€ / 344.40 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС: 287 лв.
- Поддържа 16 IP камери за видеонаблюдение
- Входящ Капацитет: 160Mbps/изходящ: 80Mbps
- Компресия H.265/H.264+/H.264/MPEG4
- Резолюция на запис до 8 MPx
- Визуализация: до 4x1080p/1x4K камери
- 1хSATA твърд диск (до 6ТВ/диск)
- 1 Аудио изход
- 2 USB порта
- 1 Gbit LAN
- HDMI + VGA Мониторни Изходи (HDMI: до 4K, VGA: до 1080р)
- Поддръжка на ONVIF IP камери за видеонаблюдение
- Преглед и управление през Internet PC/мобилен телефон (iOS/Android) с безплатен CMS софтуер iVMS-4200/iVMS-4500
- P2P (HikCloud)
- Управлeние с мишка
- Графично меню на Български език
- Захранване: 12Vаc/10W
- Размери: 315х240х48 mm



