| Manufacturer | AJAX |
| Technology | Wired addressable |
| Dimensions | 110 x 65 x 50 mm |
| Safety degree | Grade 2 |
| Consumption | < 100 µA |
| Power supply | 24 VDC |
| Installation | Internal |
| Detection method | PIR |
| Installation | Wall |
| Installation height | 2.2 m |
| Sensitivity adjustment | Yes |
| LED signaling | Yes |
| IP protection | IP 50 |
| Operating temperature | -10°C to +40°C |
| Tamper | Yes |
| Pet immune | < 20 kg, < 50 cm |
| PIR element | Dual |
| Detection range: PIR | 12 m |
| Detection angle | 88.5°H, 80°V |
| Bracket included | Yes |
| Temperature compensation | Yes |
| Weight | 93 g |
| Built-in camera | Yes |
142.96€ / 279.61 лв.
Цена без ДДС: 233,00 лв
Жиичен детектор за движение с обхват 12m @ 85 °, нечувствителен към домашни любимци до 20 kg и височина до 50 cm. Фотоверификация при аларма, Функция „снимка при поискване“ (Photo on Demand) и снимка по зададен сценарий. Предлага се в бял (WH) корпус.
Свързани продукти
-
65.96€ / 129.01 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 107,50 лв.
Безжична вътрешна сирена с регулируема сила на звука от 81 до 105 dB @ 1 м и LED сигнализация. Предлага се в бял (WH) и черен (BL) корпус.
-
174.25€ / 340.80 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС: 284 лв.
Централен панел (HUB) с интегрирани LAN и 1x 2G GSM/GPRS комуникатори. Позволява: до 100 безжични устройства, 9 групи,1 повторител (REX) до 50 потребителя,5 сценария. Наблюдение през приложението на до 10 IP камери/DVR канали чрез RTSP протокол. Включена back-up батерия до15 часа. В черен (BL) корпус.
-
46.63€ / 91.20 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС: 76,00 лв.
Управляем безжичен ключ за консуматори 230VAC до 3000kW. Черен цвят.






