| Manufacturer | AJAX |
| Technology | Wired addressable |
| Dimensions | 110 x 65 x 50 mm |
| Safety degree | Grade 2 |
| Consumption | < 100 µA |
| Power supply | 24 VDC |
| Installation | Internal |
| Detection method | PIR |
| Installation | Wall |
| Installation height | 2.2 m |
| Sensitivity adjustment | Yes |
| LED signaling | Yes |
| IP protection | IP 50 |
| Operating temperature | -10°C to +40°C |
| Tamper | Yes |
| Pet immune | < 20 kg, < 50 cm |
| PIR element | Dual |
| Detection range: PIR | 12 m |
| Detection angle | 88.5°H, 80°V |
| Bracket included | Yes |
| Temperature compensation | Yes |
| Weight | 93 g |
| Built-in camera | Yes |
142.96€ / 279.61 лв.
Цена без ДДС: 233.00 лв.
Жичен детектор за движение с обхват 12m @ 85 °, нечувствителен към домашни любимци до 20 kg и височина до 50 cm. Фотоверификация при аларма, Функция „снимка при поискване“ (Photo on Demand) и снимка по зададен сценарий. Предлага се в черен (BL) корпус.
Свързани продукти
-
57.67€ / 112.79 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС: 94,00 лв.
Безжичен магнитен датчик с допълнителен контакт и вибрационен детектор с акселерометър. Предлага се в бял (WH) и черен (BL) корпус.
-
52.77€ / 103.21 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС: 86,00 лв.
Безжичен детектор за наводнение, IP65. Предлага се в бял (WH) и черен (BL) корпус.
-
422.43€ / 826.20 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС: 688 лв.
Централен панел (HUB) с интегрирани LAN,Wi-Fi и 2x 2G/3G/4G(LTE) GSM/GPRS комуникатори. Позволява: до 200 безжични устройства, 25 групи,5 повторителя (REX) до 200 потребителя,64 сценария. Наблюдение през приложението на до 100 IP камери/DVR канали чрез RTSP протокол. Видеоверификация при събитие с MotionCam детектор. Включена back-up батерия до15 часа. В черен (BL) корпус.





