| Manufacturer | AJAX |
| Technology | Wired addressable |
| Dimensions | 90.5 x 21 x 18.5 mm |
| Safety degree | Grade 2 |
| Consumption | < 45 µA |
| Power supply | 24 VDC |
| Installation | Internal |
| Detection method | GB |
| Installation | Ceiling / Wall |
| LED signaling | Yes |
| IP protection | IP 50 |
| Operating temperature | -10°C to +40°C |
| Tamper | Yes |
| Detection range: Glass brake | 9 m |
| Detection angle | 180° |
| Bracket included | Yes |
| Weight | 53 g |
56.45€ / 110.41 лв.
Цена без ДДС: 92.00 лв.
Свързани продукти
-
378.36€ / 740.01 лв.Original price was: 378.36€ / 740.01 лв..343.59€ / 672.00 лв. Текущата цена е: 343.59€ / 672.00 лв..Курс: 1 EUR = 1.95583 BGNКакво включва черният комплект:
-
Hub WD – Черен безжичен контролен панел
Ядрото на системата – координира всички устройства и поддържа постоянна връзка с вашия смартфон. -
MotionProtect – Черен PIR детектор за движение
Засича движение до 12 метра и осигурява защита за вътрешни помещения. -
DoorProtect – Черен магнитен детектор за врати и прозорци
Предупреждава при отваряне на входните точки на обекта. -
SpaceControl – Черно дистанционно управление с 4 бутона
Бързо включване, изключване и паник бутон – всичко на една ръка разстояние.
-
-
75.47€ / 147.61 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС : 123,00 лв.
Детектор от следващо поколение, предназначен за жилищна пожарна безопасност. С два термистора от клас A1R за откриване на заплахи от бездимен пожар. Те дават значително предимство при откриване на бързо повишаване на температурата при изгаряне на синтетични материали или при тлеене на огън. Термисторите са разположени извън корпуса, за да се елиминира забавянето при откриване. С вградена мощна сирена и нотификации до приложението на Ajax. Изчистеният дизайн, монтажът и настройките в приложението правят инсталирането лесно и бързо. Отговаря на най-съвременните стандарти за пожарна безопасност.
-
65.04€ / 127.21 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС: 106,00 лв.
Безжичен детектор за счупване на стъкло с обхват 9м. Предлага се в бял (WH) и черен (BL) корпус.






