| Manufacturer | AJAX |
| Technology | Wired addressable |
| Dimensions | 110 x 65 x 50 mm |
| Safety degree | Grade 2 |
| Consumption | < 60 µA |
| Power supply | 24 VDC |
| Installation | Internal |
| Detection method | PIR / GB |
| Installation | Wall |
| Installation height | 2.2 m |
| Sensitivity adjustment | Yes |
| LED signaling | Yes |
| IP protection | IP 50 |
| Operating temperature | -10°C to +40°C |
| Tamper | Yes |
| Pet immune | < 20 kg, < 50 cm |
| PIR element | Dual |
| Detection range: PIR | 12 m |
| Detection range: Glass brake | 9 m |
| Detection angle | 88.5°H, 80°V |
| Bracket included | Yes |
| Temperature compensation | Yes |
| Weight | 93 g |
77.92€ / 152.40 лв.
Цена без ДДС – 127 лв.
Жичен комбиниран PIR детектор с обхват 12 м @ 88,5 °вертикално, 80 °хоризонтално, (нечувствителен към домашни домашни любимци до 20 kg и височина до 50 cm) и датчик за счупване на стъкло с обхват 9 м. Бял и черен корпус.
Свързани продукти
-
368.13€ / 720.00 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС 600.00 лева
-
132.22€ / 258.60 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС: 215.50 лв.
Безжична сензорна LED клавиатура за включване, частично включване, изключване и паник аларма на AJAX система.LED сигнализация. Възможност за тиха аларма при насилствено въвеждане на код. Поддръжка на RFID-карти (AJAX Pass) и Таг-oве (AJAX Tag) (DESFire EV1, EV2 – технология) . Съвместима с Hub Plus, Hub 2, Hub 2 Plus, ReX. Удължен живот на батерията (3,5-4,5г.) В черен (BL) корпус.
-
174.25€ / 340.80 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС: 284 лв.
Централен панел (HUB) с интегрирани LAN и 1x 2G GSM/GPRS комуникатори. Позволява: до 100 безжични устройства, 9 групи,1 повторител (REX) до 50 потребителя,5 сценария. Наблюдение през приложението на до 10 IP камери/DVR канали чрез RTSP протокол. Включена back-up батерия до15 часа. В черен (BL) корпус.





