| Manufacturer | AJAX |
| Technology | Wireless |
| Wireless frequency | 868 MHz |
| Wireless communication | Two-way |
| Dimensions | 47 x 35 x 13 mm |
| Power supply | battery 1 x 3V, type CR2032 |
| Installation | Internal |
| Detection | Urgency |
| Detection method | Button |
| Installation | pendant or superstructure |
| LED signaling | Yes |
| Weight | 16 g |
| Type / housing | Plastic |
34.97€ / 68.40 лв.
Цена без ДДС – 57.00 лв
AJAX DoubleButton WH
Свързани продукти
-
104.41€ / 204.21 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС: 170,17 лв.
Безжичната сензорна клавиатура се използва за активиране / дезактивиране на системата Ajax. Тя е монтирана в стаята близо до входната врата, за да осигури бърз достъп до клавиатурата.
-
368.13€ / 720.00 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС 600.00 лева
-
552.20€ / 1,080.01 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Какво включва комплекта:
-
Hub WD – безжичен контролен панел
Ядрото на системата – координира всички устройства и поддържа постоянна връзка с вашия смартфон. -
MotionProtect – Черен или Бял PIR детектор за движение
Засича движение до 12 метра и защита от задействане нна домашни любимци. осигурява защита за вътрешни помещения. -
DoorProtect – Черен или Бял магнитен детектор за врати и прозорци
Предупреждава при отваряне на входните точки на обекта. -
SpaceControl – Черно или Бяло дистанционно управление с 4 бутона
Бързо включване, изключване и паник бутон – всичко на една ръка разстояние. - Пиезо Сирена Аякс – Черна или бяла е безжична сирена с регулируема акустична мощност между 81 – 105 dB, съвместима с контролните устройства Ajax Hub, Hub Plus и Hub 2.
-







