| Manufacturer | DVC |
| System | IP |
| Item type | Outdoor unit |
| Number of calling keys | Connecting as per number of the apartment (household number) |
| Communication method | Audio/Video |
| Connection mode | Ethernet/WiFi |
| Installation | Surface mounted |
| Built-in access control | RFID (125kHz & 13.56), PIN, face recognition |
| Power supply | 12VDC/PoE |
| Mechanical protection | IP67 |
| Camera | 2Mpx |
| Effective viewing angle of the camera | Vert.: 74°, Hor.: 139°, Dia.: 170° |
| Screen | 3,5″ |
| Number of controlled outputs | 2 |
| Operating temperature | -20°C to +60°C |
| Dimensions | 210x104x30mm |
313.22€ / 612.61 лв.
Цена без ДДС: 518,00 лв.
Многоабонатен панел със 3,5” IPS екран и камера с 2MP резолюция (H.265). Разпознаване на лице (0,3-2m), четец на карти (13,56MHz & 125kHz), PIN И/ИЛИ логика, Wiegand & RS485 интерфейси. Захранване: 12VDC/PoE. Ethernet или WiFi. 2 входа за аларма, 1 изход за аларма, 2 изхода за заключване, 2 бутона за изход, 2 контакта за врата, тампер. SD карта до 256 GB.
Свързани продукти
-
191.22€ / 373.99 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
DS-KV8202-IM
- Вградена камера 1.3 Мегапиксела (1280×720@25 кад/ сек)
- WDR
- Широкоъгълен обектив 120°
- Вградено IR осветление за подобряване на работата на IP видеодомофонни системи HIKVISION през нощта
- Вграден микрофон и говорител
- 4 алармени входа/ 1 релеен изход NO/ NC/ Exit бутон
- Вграден четец за карти за контрол на достъп
- Връзка с до 2 основни мониторни панела за IP видеодомофонни системи HIKVISION
- 10/ 100Mbps Ethernet порт
- RS-485
- IP65
- Алуминиев корпус
- Захранване: 12 Vdc/ 10W или 24 Vdc Passive PoE
- Размери: 182x100x32.5 mm
-
141.12€ / 276.01 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
DVC DT607/FE/ID/S3/RH
Цена без ДДС: 230 лв.
Панел с вградена цветна fish-eye 170° камера с висока резолюция 500 TVL; Три бутона за повикване на абонати; С вграден RFID (125kHz) четец. За повърхностен монтаж; LED осветление за нощно виждане. IP44 клас на защита. Съвместим със всички DT двупроводни системи; Програмируемо време за заключване-1-9 сек; Време за разговор- 90сек. Захранване : DC 24V (с PS4-24V или IN-LRS-100-24); Консумация: 300mA; Захранване за насрещник: 12Vdc/250mA или релеен изход; IP54; Размери: 176 x 90 x 27мм
-
150.32€ / 294.00 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС: 245,00 лв
7″ hands-free монитор с резолюция 1024 x 600 за DVC IP интерком система. Може да пренасочва обажданията към приложението и поддържа функциите „Картина в картина“ и „Изглед по 4“. Може да бъде свързан чрез Ethernet кабел и/или през WIFi. Може да се монтира вертикално или хоризонтално.



