| Производител | DVC |
| Система | 2 Easy |
| Начин на комуникация | Аудио + Видео |
| Методи на свързване | 2 жила |
| Монтаж | За вграждане (кутия в комплекта) |
| Тип | Външно тяло |
| Брой бутони за повикване | 4 |
| Вграден контрол на достъпа | RFID (125 kHz) |
| Капацитет | 320 RFID tags/cards |
| Заключване режим за управление | Напрежение (12Vdc, 300мA) / релеен изход |
| Брой контролирани изходи | 1 |
| Камера | Цветен |
| Cензор | CMOS, Fisheye 170°, 500 TVL |
| Захранване | 24 VDC (VT PS5-24V, VT PC6) |
| Mеханична защита | IP54 |
| Работна температура | -20°C+55°C |
| Размери | 119 x 220 x 52 |
143.57€ / 280.80 лв.
DVC DT607F/FE/ID/S4
Цена без ДДС 234 лв.
Вандалоустойчив панел с вградена цветна камера и 4 бутона за избор на абонат. Съвместим с всички DT двупроводни системи.
Свързани продукти
-
48.47€ / 94.80 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код на продукта: PLS-5061
Цена без ДДС 79 лв.
Захранващ блок с вграден DT-DPS модул, пластмасов корпус с възможност за монтаж на DIN шина. Входно напрежение- 100~240VAC. Изходно напрежение 24VDC/2.5A. Подходящ за малки инсталации с няколко абоната и по-къси кабелни трасета;
-
267.51€ / 523.20 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
DMR18S/ID/RH/(F)
Цена без ДДС 436.00 лв.
Многоабонатен панел – алуминиев с дизайнерска клавиатура и 4,3″ цветен TFT дисплей CCD 420 TVL за визуализация ; За споделени/общи входове в затворен тип жилищни комплекси; Вграден 125kHz четец за контрол на достъп с капацитет до 1000 карти 125 KHz EM; Възможност за използване на обща парола за достъп – ПИН код. Night view и IP44 защита от влага и прах;Захранване : 24V DC; Захранване за насрещник: 12Vdc/250mA или релеен изход; Размери: 128x350x46мм
-



