| Производител | DVC |
| Технология | IP video + analogue |
| Operacijski sustav (OS) | CentOS 7.3 |
| Процесор | Intel Xeon Processor E3-1225V5 4C/4T 3.3GHz 8M HD Graphics P530/80W |
| Memorija | 8GB DDR4 (expandable up to 64GB) |
| HDD | Built-in Kingston SSD / 120G / SATA / 6Gb / s / 2.5inch / SUV400S37; Supported 3 x 3.5 / 2.5inch HDDs |
| Mrežna kartica | Dual Gigabit Ports / I350-T2 + InteI210-ATdual Gigabit Ethernet Server Cards |
| Video izlaz | VGA x 1 |
| USB | USB × 6 (front panel: USB2.0 × 2, rear panel USB2.0 × 2; USB3.0 × 2) |
| Управление на рекордера | NVMS2.0 |
| Честотната лента на входния | 600Mbps |
| Izlazni bandwidth | 600Mbps |
| Звуков вход | 2 |
| Звуков изход | 2 |
| LAN | 4 |
| Daljinski port podešavanja | 1 |
| Консумация | 300W (with HDD) |
| Захранване | 100 ~ 240V-6 ~ 3A / 50 ~ 60Hz |
| Работна температура | 10 ° C to 35 ° C |
| Относителна влажност | 10% – 90% |
| Размери | 430 × 487 × 44 mm |
5,163.03€ / 10,098.01 лв.
Цена без ДДС: 8415 лв.
Server prijenosa streama za DVC video dojanvne centre, 600Mbps ulazni bandwidth, 600Mbps izlazni bandwidth, audio in/out, VGA x 1, ugraden i predpodesen software.
Свързани продукти
-
154.61€ / 302.39 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС: 252 лв.
Мегапикселова IP камера Ден/Нощ EXIR технология с обхват до 30 м; 4.0 Мегапиксела (2560×1440@20 кад/сек); 1/3″ Progressive Scan CMOS сензор; 0.01 Lux @ (F2.0, AGC ON), B/W: 0 Lux (with IR on); фиксиран обектив 2.8 мм (хоризонтален ъгъл 99°); механичен IR филтър; 3D DNR шумов филтър;120dB WDR; H.265+/ H.265/ H.264+/ H.264 dual stream компресия; вграден микрофон; базисни интелигентни функции, детекция на хора; BLC/Mirror/ROI; слот за micro SD/ microSDHC /microSDXC карта (до 256GB); за външен монтаж (IP67) – 30~60C; 12Vdc/PoE 6.5W; опция за монт. основа: DS-1280ZJ-XS
-
0.00€ / 0.00 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 53 лв.
HD-TVI/AHD/CVI/CVBS куполна камера (4 in 1) за видеонаблюдение
- 1 Мегапиксел (HD 720p@25 кад/сек) резолюция за видеонаблюдение
- 1MP Progressive Scan CMOS сензор за видеонаблюдение
- 0.1 Lux@F1.2 (0 Lux IR on)
- Фиксиран обектив 2.8 мм (хоризонтален ъгъл 92°)
- Интелигентно IR осветление до 20 м (Smart IR)
- Механичен IR филтър
- Избираем HD-TVI/AHD/CVI/CVBS режим на работа
- Вандалоустойчива
- Метален корпус за външен монтаж (IP66) -40~60C
- Захранване: 12Vdc/4W
- опция за монт. основа: DS-1280ZJ-XS
-
0.00€ / 0.00 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 332 лв.
16-канален хибриден HD-TVI/AHD цифров рекордер за видеонаблюдение.
- Поддържа 16 HD-TVI/AHD или аналогови камери за видеонаблюдение + 2 IP камери (FullHD/25 к/с)
- Поддържа H.264 компресия
- Резолюция за видеонаблюдение до 720p (1280×720) за TVI/до 720p за AHD камери
- Скорост на запис (общо): 400 кад/сек@720p
- 1 SATA HDD (до 6ТВ/диск)
- 1 аудио вход/ 1 изход
- 16 алармени входа/4 изхода
- RS-485
- Функции Instant Playback/Smart Search
- 2 USB порта
- 100Mbit LAN
- Видеоизходи: HDMI/VGA
- Преглед и управление на рекордера за видеонаблюдение през Internet/мобилен телефон
- P2P (HikCloud)
- Аналитични функции
- Управлeние с мишка
- Графично меню на Български език
без HDD



