| Производител | DVC |
| Технология | HD видео |
| Компресия | H.264/H.265 |
| HDD | 1 x SATA, (1 x 6TB max) |
| HDMI изход | HDMI 2K/4K |
| VGA изход | 1920 x 1080 |
| BNC изход | Да |
| SPOT изход | BNC |
| Максимална резолюция | 8Mpx |
| Запис 4MPx | 4Mpx/12fps |
| Запис 1080p | 1080p/25fps |
| Запис 720p | 720p/25fps |
| Запис WD1 | WD1/25fps |
| Честотната лента на входния | 40Mbps |
| Поддържани производители на IP камери | DVC IP |
| Звуков вход | 1 |
| Звуков изход | 1 |
| Алармен вход | Не |
| Алармен изход | Не |
| LAN | 10/100Mbps RJ-45 |
| Два потока | Да |
| Управление на рекордера | Уеб браузър, мишка |
| Достъп от смартфон | Android, iPhone |
| Захранване | 12 VDC |
| Консумация | 10W without HDD |
| Вентилатор | Не |
| Размери | 255 x 233 x 42 mm |
| Работна температура | -10 ° C – 50 ° C |
| Относителна влажност | 10% – 90% |
176.70€ / 345.60 лв.
Цена без ДДС 288 лв.
Пентабриден 4 канален AHD 4.0 (Analog High Definition) видеорекордер; Поддържа 4 аналогови/AHD/TVI/CVI камери + 2(6*) IP камери(8Mpx/5Mpx/4Mpx/1080p DVC IP камери), 1 x SATA, H.265 компресия, Скорост на запис 8Mpx@6fps; 5Mpx@12fps; 5Mpx LITE@20fps; 1080p, 720p, WD1@25fps, RS485, HDMI 4K, VGA, BNC CVBS (SPOT) видео изход, P2P, LAN, DHCP, DDNS, WEB server, наблюдение през мобилен телефон /iPhone, iPad, Android/, dual stream, Захранване 12VDC с адаптер в комплекта; ВИДЕОАНАЛИТИКА, Meню на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК; *Трансформиране
Свързани продукти
-
287.14€ / 561.60 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС 468 лв.
H.265+ 8-каналa мрежов Real Time видеорекордер (NVR) 8 x PoE switch Запис: 8/ 5/ 4/ 3 Mpx/1080p@25fps за всеки канал; Видеоаналитични функции Full VCA, H.265+ компресия; 1 x SATA, (1 x 8TB max); Bandwidth: 64Mbps; Aудио: 1/1; Aлармени: 0/0; DVC IP & ONVIF съвместим; 2K/4K HDMI изход; USB; Giga Ethernet; DHCP; DDNS; WEB сървър; CMS (NVMS-2.0), Мобилен клиент( iOS, Android); Поддържа IP камери DVC, Dahua, Hikvision, Vivotek. Meню на БЪЛГАРСКИ ЕЗИK; Размер: 300х248х52 мм
-
0.00€ / 0.00 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 25,60 лв.
Метална разпределителна кутия (Junction Box ) камери с размер ø 85×30 мм; За камери модел: DCN-BV743, DCN-BV3242, DCN-BF743, DCN-BF323, DCN- BF123, DCN-VF743, DCN-VF323, DCN-VV3242, DCN-VF123, DCA-MF523, DCA-VF524, DCA-BV742, DCA-BF742, DCA-VV742, DCA-VF742
-
417.47€ / 816.50 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 816,50 лв.
24-портов PoE switch + 2 x uplink порта CCTV режим до 250м. 24 x 10/100 Base-T(PoE) всеки до 30W, 2 x 10/100/1000 Base-T uplink, 1 x 100/1000 Base-X Combo, PoE
protocol: IEEE802.3af, IEEE802.3at, захранване 230V AC.




