| Производител | DVC |
| Технология | IP видео |
| Кожух | Bullet |
| Обектив | 2,8 – 12 мм |
| Onvif | Да |
| Видеоанализ | Не |
| SD карта | up to 128 Gb |
| Звуков | Не |
| IR | 30-50m |
| Брой IR диоди | 2 x Array Black glass IR LED |
| Ден/нощ функция | ICR |
| Динамичен обхват | D-WDR |
| HLC | Да |
| BLC | Да |
| Намаляване на шума | 3D-DNR |
| 3-осев | Да |
| Вандалоустойчив корпус | Да |
| IP защита | IP67 |
| IK защита | IK10 |
| Захранване | 12 VDC / PoE |
| Консумация | 5W |
| Работна температура | -30°C – 60°C |
| Размери | 217.7 x 80.5 x 80.5 mm |
104.35€ / 204.09 лв.
2 Мегапиксела H.265 Външна IP видеокамера 1/2,8″ Sony Starvis IMX307 Starlight, 1080p, 720p@25fps, Варифокален обектив 2.8 – 12мм, Хоризонтален ъгъл 95,4° – 35,5°, SD карта, минимална осветеност 0.002Lux@F1.2, 0Lux IR ON, IR LED 30-50м, D-WDR, работна температура -30°C+ 60°C, захранване 12VDC/PoE, 5W; Размер (?): 217.7 x 80.5 x 80.5 mm, IP67, H2
Свързани продукти
-
0.00€ / 0.00 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 53 лв.
HD-TVI/AHD/CVI/CVBS куполна камера (4 in 1) за видеонаблюдение
- 1 Мегапиксел (HD 720p@25 кад/сек) резолюция за видеонаблюдение
- 1MP Progressive Scan CMOS сензор за видеонаблюдение
- 0.1 Lux@F1.2 (0 Lux IR on)
- Фиксиран обектив 2.8 мм (хоризонтален ъгъл 92°)
- Интелигентно IR осветление до 20 м (Smart IR)
- Механичен IR филтър
- Избираем HD-TVI/AHD/CVI/CVBS режим на работа
- Вандалоустойчива
- Метален корпус за външен монтаж (IP66) -40~60C
- Захранване: 12Vdc/4W
- опция за монт. основа: DS-1280ZJ-XS
-
95.71€ / 187.19 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 187,20 лв.
8-канален четирибриден HD-TVI/AHD/CVI цифров рекордер за видеонаблюдение.
- 8-канален четирибриден HD-TVI/AHD/CVI цифров рекордер
- Поддържа 8 HD-TVI/AHD/CVI или аналогови камери за видеонаблюдение
- H.264/H.264+ компресия за видеонаблюдение
- Поддържа камери до 2MP в режим 1080P-Lite (960×1080)
- Резолюция до 1 Мегапиксел 720p (1280×720)/1080P-Lite за TVI/до 720p за AHD/CVI
- Скорост на запис (общо): 200 кад/сек@1080P-Lite/720p/960H/D1 (real-time)
- До 1 SATA HDD (до 6ТВ/диск)
- 1 аудио вход/1 изход
- 2 USB порта
- 100Mbit LAN
- Видеоизходи: HDMI/VGA
- Преглед и управление на системата за видеонаблюдение през Internet PC/мобилен телефон (ios/Android) с безплатен CMS софтуер iVMS-4200/ iVMS-4500
- P2P (HIKCLOUD)
- Управлeние с мишка
- Графично меню на Български език
- Доставя се без HDD
- Захранване:12Vdc/12W
- Размери: 200х200х45 mm
-
154.61€ / 302.39 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС: 252 лв.
Мегапикселова IP камера Ден/Нощ EXIR технология с обхват до 30 м; 4.0 Мегапиксела (2560×1440@20 кад/сек); 1/3″ Progressive Scan CMOS сензор; 0.01 Lux @ (F2.0, AGC ON), B/W: 0 Lux (with IR on); фиксиран обектив 2.8 мм (хоризонтален ъгъл 99°); механичен IR филтър; 3D DNR шумов филтър;120dB WDR; H.265+/ H.265/ H.264+/ H.264 dual stream компресия; вграден микрофон; базисни интелигентни функции, детекция на хора; BLC/Mirror/ROI; слот за micro SD/ microSDHC /microSDXC карта (до 256GB); за външен монтаж (IP67) – 30~60C; 12Vdc/PoE 6.5W; опция за монт. основа: DS-1280ZJ-XS



