| Производител | DVC |
| Технология | IP видео |
| Оптичен сензор | 1 / 2.7 “ SmartSens SC5238 |
| DSP | NT98513 |
| Резолюция | 5Mpx @ 20fps / 4Mpx, 1080p, 720p @ 25fps (3 streams) |
| Битрейт | 128Kbps – 10Mbps |
| Видео компресия | H.265 |
| Кожух | Копмактна |
| Обектив | 3.3-12 mm motorized zoom |
| Светлочувствителност (Lux) | 0.0085Lux@F1.2, 0Lux IR ON |
| Хоризонтален ъгъл | 92 ° to 32.9 ° |
| Onvif | Да |
| Видеоанализ | Crossing over the line, incursion into the area, the exceptions |
| SD карта | Да |
| Звуков | Не |
| IR | 30-50m |
| Брой IR диоди | 2 x Array Black glass IR LED |
| Ден/нощ функция | ICR |
| Динамичен обхват | D-WDR |
| HLC | Да |
| BLC | Да |
| Намаляване на шума | 3D-DNR |
| 3-осев | Да |
| Вандалоустойчив корпус | Да |
| IP защита | IP67 |
| IK защита | IK10 |
| Захранване | 12 VDC / PoE |
| Консумация | 8 W |
| Работна температура | -30°C – 60°C |
| Размери | 217.7 x 80.5 x 80.5 mm |
147.61€ / 288.70 лв.
5 Мегапиксела H.265 Външна IP видеокамера – VCA 1/2,7’’ SmartSens SC5238 , 5 Mpx@25fps; моторизиран обектив 3.3 – 12мм, Хоризонтален ъгъл 92° – 32,9°)°, SD карта, Onvif, VCA, IP67, минимална осветеност 0.0085Lux@F1.2, 0Lux IR ON, IR LED с обхват 30-50 м, D-WDR, работна температура -30°C+ 60°C, захранване 12VDC/PoE; Размер: 217.7 x 80.5 x 80.5 mm, IP67, H2
Свързани продукти
-
154.61€ / 302.39 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС: 252 лв.
Мегапикселова IP камера Ден/Нощ EXIR технология с обхват до 30 м; 4.0 Мегапиксела (2560×1440@20 кад/сек); 1/3″ Progressive Scan CMOS сензор; 0.01 Lux @ (F2.0, AGC ON), B/W: 0 Lux (with IR on); фиксиран обектив 2.8 мм (хоризонтален ъгъл 99°); механичен IR филтър; 3D DNR шумов филтър;120dB WDR; H.265+/ H.265/ H.264+/ H.264 dual stream компресия; вграден микрофон; базисни интелигентни функции, детекция на хора; BLC/Mirror/ROI; слот за micro SD/ microSDHC /microSDXC карта (до 256GB); за външен монтаж (IP67) – 30~60C; 12Vdc/PoE 6.5W; опция за монт. основа: DS-1280ZJ-XS
-
0.00€ / 0.00 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 101 лв.
HD-TVI куполна Ultra-Low Light камера за видеонаблюдение със захранване по коаксиалeн кабел и IR осветление до 20m
- 2 Мегапиксела (FullHD 1080p@25 кад/сек) резолюция за видеонаблюдение
- 2MP Progressive Scan CMOS сензор за видеонаблюдение
- 0.005 Lux@F2.0 (0 Lux IR on)
- Фиксиран обектив f=2.8 mm (хоризонтален ъгъл 103.5°)
- Интелигентно IR осветление до 20 m (Smart IR)
- Механичен IR филтър за видеонаблюдение
- OSD меню с контрол по коаксиалния кабел
- 3D DNR шумов филтър
- 120dB WDR
- Privacy mask/Motion Detection
- Вандалоустойчива, метален корпус
- За външен монтаж (IP67): -40~60C
- PoC.af (захранване по коаксиалния кабел)/12Vdc/3.6W
- Опция за монтаж с основа: DS-1280ZJ-XS
-
672.45€ / 1,315.20 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС: 1096,00 лв.
• 2 MP HDCVI Starlilght високоскоростна куполна камера
• 1/2.8” STARVIS™ CMOS сензор, 0.005 Lux в цветен режим, 0 Lux в ч/б (IR on)
• 25 кад/сек при 2MP, 50кад/сек при 1MP
• 30х оптично увеличение, 16x цифрово увеличение
• Фокусно разстояние 4.3~129 мм, хоризонтален ъгъл на видимост 65.1°~2.34°
• True Day&Night, IR 150m
• Маскиране на 24 зони
• Pan 360°, Tilt от -15 до +90°, 255 Preset позиции
• Управление по коаксиален кабел или RS-485, BLC, HLC, 120dB WDR, ATW, AGC, 2D/3D DNR, 2 алармени входа и 1 изход, 1 аудио вход
• IP66, термостатиран кожух с вентилатор, отопление и стойка
• AC24V/3A, 23W с включен IR



