| Производител | DVC |
| Технология | IP видео |
| Оптичен сензор | 1/2.8“ Sony Starvis IMX327 Starlight |
| DSP | Hisilicon HI3516DV300 |
| Резолюция | 1080p, 720p@25fps (3 streams) |
| Битрейт | 64Kbps – 6Mbps |
| Видео компресия | SMART H.265 |
| Кожух | Bullet |
| Обектив | 7 -22 mm moto-zoom |
| Светлочувствителност (Lux) | 0.0026Lux@F1.2, 0Lux IR ON |
| Хоризонтален ъгъл | 44° – 17.6° |
| Onvif | Да |
| Видеоанализ | Face recognition |
| SD карта | up to 128 Gb |
| Звуков | 1/1 |
| IR | 50-70m |
| Брой IR диоди | 6 x Array Black glass IR LED |
| Ден/нощ функция | ICR |
| Динамичен обхват | True WDR (120 дБ) |
| HLC | Да |
| BLC | Да |
| Намаляване на шума | 3D-DNR |
| 3-осев | Да |
| Вандалоустойчив корпус | Да |
| IP защита | IP67 |
| IK защита | IK10 |
| Захранване | 12 VDC / PoE |
| Консумация | 11 W |
| Работна температура | -30°C – 60°C |
| Размери | 279.5 x 100.3 x 88.9 mm |
472.43€ / 923.99 лв.
Цена без ДДС 770,00 лв.
Код на продукта: PLS-6017
2Mpx H.265 IP външна камера – LPR 1/2.8“ Sony Starvis IMX327 Starlight, 1080p, 720p@25fps, Варифокален обектив 7-22 mm Мoto Zoom, Хоризонтален ъгъл 44° – 17,6°, SD карта, минимална осветеност 0.0026Lux@F1.2, 0Lux IR ON, IR 50-70m, audio in/out: 1/1, alarm in/out: 1/1, True WDR (120 dB), работна температура -30°C+ 60°C, захранване 12VDC/PoE; 11 W; Размер: 279.5 x 100.3 x 88.9 mm , H1
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Категории: DVC, Видеонаблюдение, Камера DVC
Свързани продукти
-
0.00€ / 0.00 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 173 лв.
- 8 Мегапиксела (3840х2160@12.5 кад/сек, 5MP@20 кад/сек, 4MP/1080p@25 кад/сек) резолюция за видеонаблюдение
- 8.29MP CMOS сензор за видеонаблюдение
- 0.01 Lux (0 Lux IR on)
- Обектив за видеонаблюдение: f=2.8 мм (хоризонтален ъгъл 102.2°)
- EXIR технология с обхват до 30 м (Smart IR)
- Механичен IR филтър
- OSD меню с контрол по коаксиалния кабел
- 3D DNR шумов филтър
- 105db DWDR
- BLC/AGC
- Избираем HD-TVI/AHD/CVI/CVBS режим на работа
- Метален корпус за външен монтаж (IP67) -40°C ~60°C
- Захранване: 12Vdc/5.3W
- Съвместима с монтажни основи: DS-1280ZJ-XS
-
54.20€ / 106.01 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 106 лв.
- 5 Мегапиксела (2592х1944@20 кад/сек) резолюция за видеонаблюдение
- 5MP CMOS сензор (2592×1944 пиксела) за видеонаблюдение
- 0.01 Lux (0 Lux IR on)
- Обектив за видеонаблюдение: f=2.8 mm (хоризонтален ъгъл 85.5°)
- EXIR технология с обхват до 20 m (Smart IR)
- Механичен IR филтър за подобряване на картината при видеонаблюдение при слаба осветеност
- OSD меню с контрол по коаксиалния кабел
- DNR шумов филтър
- Избираем HD-TVI/AHD/CVI/CVBS режим на работа
- За външен монтаж (IP67) -40~60C
- Захранване: 12Vdc/4.3W
- Съвместими монтажни основи: DS-1280ZJ-XS
-
0.00€ / 0.00 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 130 лв.
- 2 Мегапиксела (FullHD 1080p@25 кад/сек) резолюция за видеонаблюдение
- 2MP CMOS сензор за видеонаблюдение
- 0.01 Lux@F1.2 (0 Lux IR on)
- Варифокален обектив 2.8~12 мм (хоризонтален ъгъл 102.2°~32°)
- Интелигентно IR осветление до 30 м (Smart IR)
- Механичен IR филтър
- Избираем HD-TVI/AHD/CVI/CVBS режим на работа
- За външен монтаж (IP66) -40~60C
- Захранване: 12Vdc/4W



