| Производител | DVC |
| Технология | IP видео |
| Битрейт | 128 Kbps-6Mbps |
| Кожух | Bullet |
| Обектив | 2,8 мм |
| Onvif | Да |
| Видеоанализ | Crossing over the line, incursion into the area, the exceptions |
| SD карта | up to 128 Gb |
| Звуков | Не |
| IR | 20-30m |
| Брой IR диоди | 1 x Array Black glass IR LED |
| Ден/нощ функция | ICR |
| Динамичен обхват | D-WDR |
| HLC | Да |
| BLC | Да |
| Намаляване на шума | 3D-DNR |
| 3-осев | Да |
| Вандалоустойчив корпус | Да |
| IP защита | IP67 |
| IK защита | IK10 |
| Захранване | 12 VDC / PoE |
| Консумация | 6 W |
| Работна температура | -30°C – 60°C |
85.18€ / 166.60 лв.
2 Мегапиксела H.264/H.265 Външна IP видеокамера-VCA1/2.8“ Sony Starvis IMX327 Starlight, 2Mpx/25fps, Фиксиран обектив 2.8мм, Хоризонтален ъгъл 103,5°, SD карта, минимална осветеност 0.002Lux@F1.2, 0Lux IR ON, IR LED 20-30м, D-WDR, работна температура -30°C+ 60°C, захранване 12VDC/PoE, 6 W; Размер (?): 167,5 x 74,5 x 74,5 mm , IP67, H3
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Категории: Видеонаблюдение, Камера DVC
Свързани продукти
-
95.71€ / 187.19 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 187,20 лв.
8-канален четирибриден HD-TVI/AHD/CVI цифров рекордер за видеонаблюдение.
- 8-канален четирибриден HD-TVI/AHD/CVI цифров рекордер
- Поддържа 8 HD-TVI/AHD/CVI или аналогови камери за видеонаблюдение
- H.264/H.264+ компресия за видеонаблюдение
- Поддържа камери до 2MP в режим 1080P-Lite (960×1080)
- Резолюция до 1 Мегапиксел 720p (1280×720)/1080P-Lite за TVI/до 720p за AHD/CVI
- Скорост на запис (общо): 200 кад/сек@1080P-Lite/720p/960H/D1 (real-time)
- До 1 SATA HDD (до 6ТВ/диск)
- 1 аудио вход/1 изход
- 2 USB порта
- 100Mbit LAN
- Видеоизходи: HDMI/VGA
- Преглед и управление на системата за видеонаблюдение през Internet PC/мобилен телефон (ios/Android) с безплатен CMS софтуер iVMS-4200/ iVMS-4500
- P2P (HIKCLOUD)
- Управлeние с мишка
- Графично меню на Български език
- Доставя се без HDD
- Захранване:12Vdc/12W
- Размери: 200х200х45 mm
-
11.04€ / 21.59 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 21,60 лв.
Микрофон за камери, 12Vdc/12mA, размери 69 x 39 mm, с изведено кабелче 30 см.
-
54.20€ / 106.01 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 106 лв.
- 5 Мегапиксела (2592х1944@20 кад/сек) резолюция за видеонаблюдение
- 5MP CMOS сензор (2592×1944 пиксела) за видеонаблюдение
- 0.01 Lux (0 Lux IR on)
- Обектив за видеонаблюдение: f=2.8 mm (хоризонтален ъгъл 85.5°)
- EXIR технология с обхват до 20 m (Smart IR)
- Механичен IR филтър за подобряване на картината при видеонаблюдение при слаба осветеност
- OSD меню с контрол по коаксиалния кабел
- DNR шумов филтър
- Избираем HD-TVI/AHD/CVI/CVBS режим на работа
- За външен монтаж (IP67) -40~60C
- Захранване: 12Vdc/4.3W
- Съвместими монтажни основи: DS-1280ZJ-XS



