| Производител | DVC |
| Технология | AHD, HD-CVI, HD-TVI, analog |
| DSP | Fulhan FH8536H |
| Максимална резолюция | 1080p |
| Обектив | 3,6 мм |
| Светлочувствителност (Lux) | 0.05Lux@F1.2, 0Lux IR ON |
| Видео изход | VBS 1.0Vp-p/75 Ohm |
| Ден/нощ функция | ICR |
| Динамичен обхват | D-WDR |
| HLC | Да |
| BLC | Да |
| Стабилизиране на изображенито (AGC) | Да |
| Намаляване на шума | 2D-DNR |
| 3-осев | Да |
| Вандалоустойчив корпус | Не |
| IP защита | IP67 |
| IK защита | Не |
| Захранване | 12 VDC |
| Консумация | 3, 5W |
| Работна температура | -30°C – 60°C |
29.96€ / 58.60 лв.
1080p AHD 2.0 куполна камера1/2.7“ SmartSens SC2238H,Технология: 4-IN-1 (AHD, HD-CVI, HD-TVI, и аналог); Фиксиран мегапикселов обектив 3.6 мм, хоризонтален ъгъл 88°, D-WDR, OSD-COC, редукция на шума 2D-DNR, минимална осветеност 0.05Lux@F1.2, 0Lux IR ON, IR LED с обхват 35м, захранване12VDC, 3,5W, IP66 -30°С +60°С, Ф100 x 90 mm
Свързани продукти
-
0.00€ / 0.00 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 142 лв.
HD-TVI Ultra-Low Light куполна камера за видеонаблюдение.
- 5 мегапиксела (2560х1944@20 кад/сек) резолюция за видеонаблюдение
- 5MP CMOS сензор за видеонаблюдение (2560×1944 пиксела)
- 0.003 Lux (0 Lux IR on)
- Обектив за видеонаблюдение: f=2.8 mm (хоризонтален ъгъл 98°)
- EXIR технология с обхват до 30 m (Smart IR)
- Механичен IR филтър за видеонаблюдение
- OSD меню с контрол по коаксиалния кабел
- DNR шумов филтър
- 130db WDR
- BLC/AGC
- Избираем HD-TVI/AHD/CVI/CVBS режим на работа
- Метален корпус за външен монтаж (IP67) -40°C ~60°C
- Захранване: 12Vdc/5.8W
- Съвместима с монтажни основи: DS-1280ZJ-XS
-
154.61€ / 302.39 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС: 252 лв.
Мегапикселова IP камера Ден/Нощ EXIR технология с обхват до 30 м; 4.0 Мегапиксела (2560×1440@20 кад/сек); 1/3″ Progressive Scan CMOS сензор; 0.01 Lux @ (F2.0, AGC ON), B/W: 0 Lux (with IR on); фиксиран обектив 2.8 мм (хоризонтален ъгъл 99°); механичен IR филтър; 3D DNR шумов филтър;120dB WDR; H.265+/ H.265/ H.264+/ H.264 dual stream компресия; вграден микрофон; базисни интелигентни функции, детекция на хора; BLC/Mirror/ROI; слот за micro SD/ microSDHC /microSDXC карта (до 256GB); за външен монтаж (IP67) – 30~60C; 12Vdc/PoE 6.5W; опция за монт. основа: DS-1280ZJ-XS
-
176.09€ / 344.40 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС: 287 лв.
- Поддържа 16 IP камери за видеонаблюдение
- Входящ Капацитет: 160Mbps/изходящ: 80Mbps
- Компресия H.265/H.264+/H.264/MPEG4
- Резолюция на запис до 8 MPx
- Визуализация: до 4x1080p/1x4K камери
- 1хSATA твърд диск (до 6ТВ/диск)
- 1 Аудио изход
- 2 USB порта
- 1 Gbit LAN
- HDMI + VGA Мониторни Изходи (HDMI: до 4K, VGA: до 1080р)
- Поддръжка на ONVIF IP камери за видеонаблюдение
- Преглед и управление през Internet PC/мобилен телефон (iOS/Android) с безплатен CMS софтуер iVMS-4200/iVMS-4500
- P2P (HikCloud)
- Управлeние с мишка
- Графично меню на Български език
- Захранване: 12Vаc/10W
- Размери: 315х240х48 mm



