| Manufacturer | DVC |
| Optical sensor | 1/2.7“ SmartSens SC5235 |
| DSP | Fulhan FH8538 |
| Video output | VBS 1.0Vp-p/75 Ohm |
| Housing | Compact |
| Lens | 3.6mm |
| Max resolution | 5mpx |
| Minimum illumination (Lux) | 0.001 lux@F1.2 |
| IR | Up to 35m |
| Day / night function | ICR |
| OSD | Control Over Coax (COC) |
| Dynamic range | D-WDR |
| HLC | Yes |
| BLC | Yes |
| Image stabilization (AGC) | Yes |
| Noise reduction | 2D DNR |
| 3-Axis | Yes |
| Antivandal housing | No |
| IP protection | IP67 |
| IK protection | No |
| Power supply | 12V DC |
| Consumption | <3,5W |
| Operating temperature | -30°C – 60°C |
| Dimensions | Ø 69 x 138 mm |
| Horizontal angle | 91° |
| Number of IR LED | 18 |
47.04€ / 92.00 лв.
Цена без ДДС 76,67 лв
5Mpx AHD 3.0 видеокамера 1/2.7” SmartSens SC5235, обектив 3.6 mm, AHD, HD-CVI, HD-TVI, analogue, 0.01Lux@F1.2, 18 SMD IR LED обхват 35m, 12VDC, IP67,H15
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Категории: Видеонаблюдение, Камера DVC
Свързани продукти
-
0.00€ / 0.00 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 53 лв.
HD-TVI/AHD/CVI/CVBS куполна камера (4 in 1) за видеонаблюдение
- 1 Мегапиксел (HD 720p@25 кад/сек) резолюция за видеонаблюдение
- 1MP Progressive Scan CMOS сензор за видеонаблюдение
- 0.1 Lux@F1.2 (0 Lux IR on)
- Фиксиран обектив 2.8 мм (хоризонтален ъгъл 92°)
- Интелигентно IR осветление до 20 м (Smart IR)
- Механичен IR филтър
- Избираем HD-TVI/AHD/CVI/CVBS режим на работа
- Вандалоустойчива
- Метален корпус за външен монтаж (IP66) -40~60C
- Захранване: 12Vdc/4W
- опция за монт. основа: DS-1280ZJ-XS
-
0.00€ / 0.00 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 130 лв.
- 2 Мегапиксела (FullHD 1080p@25 кад/сек) резолюция за видеонаблюдение
- 2MP CMOS сензор за видеонаблюдение
- 0.01 Lux@F1.2 (0 Lux IR on)
- Варифокален обектив 2.8~12 мм (хоризонтален ъгъл 102.2°~32°)
- Интелигентно IR осветление до 30 м (Smart IR)
- Механичен IR филтър
- Избираем HD-TVI/AHD/CVI/CVBS режим на работа
- За външен монтаж (IP66) -40~60C
- Захранване: 12Vdc/4W
-
49.60€ / 97.01 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС: 80,84 лв.
HD-TVI/AHD/CVI/CVBS булет камера (4 in 1); 2 Мегапиксела (FullHD 1080p@25 кад/сек); 2MP Progressive Scan CMOS сензор; 0.01 Lux@F1.2 (0 Lux IR on); фиксиран обектив 3.6 мм (хоризонтален ъгъл 79.6°); EXIR технология с обхват до 80 м (Smart IR); механичен IR филтър; избираем HD-TVI/AHD/CVI/CVBS режим на работа; DWDR; за външен монтаж (IP67) -40~60C; 12Vdc/4.7W; опция за монт. основа: DS-1280ZJ-XS



