| Manufacturer | AJAX |
| Technology | Wired addressable |
| Dimensions | 110 x 65 x 50 mm |
| Safety degree | Grade 2 |
| Consumption | < 50 µA |
| Power supply | 24 VDC |
| Installation | Internal |
| Detection method | PIR |
| Installation | Wall |
| Installation height | 2.2 m |
| Sensitivity adjustment | Yes |
| LED signaling | Yes |
| IP protection | IP 50 |
| Operating temperature | -10°C to +40°C |
| Tamper | Yes |
| Pet immune | < 20 kg, < 50 cm |
| PIR element | Dual |
| Detection range: PIR | 12 m |
| Detection angle | 88.5°H, 80°V |
| Bracket included | Yes |
| Temperature compensation | Yes |
| Weight | 86 g |
52.77€ / 103.21 лв.
Цена без ДДС: 86,00 лв
Жичен PIR детектор за движение с обхват 12m @ 88,5 °вертикално, 80 °хоризонтално, нечувствителен към домашни любимци до 20 kg и височина до 50 cm. Бял (WH) корпус.
Свързани продукти
-
30.06€ / 58.79 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС: 49 лв.
12V захранващ модул за панели Hub 2 от нисковолтов източник
-
65.04€ / 127.21 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС: 106,00 лв.
Безжичен детектор за счупване на стъкло с обхват 9м. Предлага се в бял (WH) и черен (BL) корпус.
-
132.22€ / 258.60 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС: 215.50 лв.
Безжична сензорна LED клавиатура за включване, частично включване, изключване и паник аларма на AJAX система.LED сигнализация. Възможност за тиха аларма при насилствено въвеждане на код. Поддръжка на RFID-карти (AJAX Pass) и Таг-oве (AJAX Tag) (DESFire EV1, EV2 – технология) . Съвместима с Hub Plus, Hub 2, Hub 2 Plus, ReX. Удължен живот на батерията (3,5-4,5г.) В черен (BL) корпус.




