| Производител | DVC |
| Технология | IP видео |
| Компресия | H.264/H.265 |
| Процесор | Hisilicon Hi3536 |
| Брой камери | 16 |
| HDD | 2 x SATA, (2 x 8TB max) |
| HDMI изход | HDMI 2K/4K |
| VGA изход | 1920 x 1080 |
| BNC изход | Не |
| SPOT изход | Не |
| Videoanalitika | Da + Face recognition |
| Максимална резолюция | 8Mpx |
| Запис 5MPx | 5Mpx/25fps |
| Запис 4MPx | 4Mpx/25fps |
| Запис 3MPx | 3Mpx/25fps |
| Запис 1080p | 1080p/25fps |
| Честотната лента на входния | 160Mbps |
| Честотна лента на предаване | 160Mbps |
| Поддържани производители на IP камери | DVC, Dahua, Hikvision, Vivotek |
| Звуков вход | 1 |
| Звуков изход | 1 |
| Алармен вход | 8 |
| Алармен изход | 4 |
| RS485 | 2 |
| LAN | Giga Ethernet, RJ-45 |
| Два потока | Да |
| Управление на рекордера | Уеб браузър, мишка |
| Мрежов достъп | IE, NVMS1000 |
| Достъп от смартфон | Android, iPhone |
| Захранване | DC 12V 4A (power supply included) |
| Консумация | 10W without HDD |
| Вентилатор | Да |
| Размери | 380 x 268 x 45 mm |
| Работна температура | -10 ° C – 50 ° C |
| Относителна влажност | 10% – 90% |
300.64€ / 588.00 лв.
Цена без ДДС 490 лв.
H.265+ 16-каналa мрежов Real Time видеорекордер (NVR) Запис: 8/ 5/ 4/ 3 Mpx/1080p/720p/25fps за всеки канал; Видеоаналитични функции Full VCA AI, H.265+ компресия; 2 x SATA, (2 x 8TB max); 12Mbps на канал; Bandwidth: 160Mbps; Aудио: 1/1; Aлармени: 8/4; DVC IP & ONVIF съвместим; HDMI 2K/4K; USB; RS-485; Giga Ethernet; DHCP; DDNS; WEB сървър; CMS (NVMS-2.0), Мобилен клиент( iOS, Android); Поддържа IP камери DVC, Dahua, Hikvision, Vivotek. Meню на БЪЛГАРСКИ ЕЗИK; Размер: 380 x 268 x 45 mm
Свързани продукти
-
99.89€ / 195.37 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 195,36 лв.
Wi-Fi антена 5.8Ghz, покритие до 3km за свързване на DVC IP камери, скорост до 150Mbps, захранване 12VDC/1A(не е в комплекта), IP45, размер: 95 x 175 x 65 mm
-
11.76€ / 23.00 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 23 лв.
Метална разпределителна кутия (Junction Box ) камери с размер ø 110×40 мм; DCN-BV743, DCN-BV3242, DCN-BF743, DCN-BF323, DCN-BF123, DCN- VF743, DCN-VF323, DCN-VF123, DCA-MF523, DCA-VF524, DCA-BV742, DCA-BF742, DCA-VV742, DCA-VF742
-
467.53€ / 914.41 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена без ДДС 762 лв.
DRN-3282R H.265+ 32-каналa мрежов Real Time видеорекордер (NVR)
Запис: 8/ 5/ 4/ 3 Mpx/1080p/720p/25fps за всеки канал; H.265+ компресия; 2 x SATA, (2 x 6TB max); eSATA; Bandwidth: 256Mbps; Aудио: 1/1; Aлармени:
0/0; DVC IP & ONVIF съвместим; 2K/4K HDMI изход; USB; RS-485; Гигабитов LAN; DHCP; DDNS; WEB сървър; CMS (NVMS-2.0), Мобилен клиент( iOS,
Android, BlackBerry, WinMobile); Поддържа IP камери DVC, Dahua, Hikvision, Vivotek. Meню на БЪЛГАРСКИ ЕЗИK; Размер: 380 x 268.4 x 52.1 mm



