- 100% водонепропусклив безконтактен четец, залят с епоксидна смола;
- Работно Напрежение: 8-18 VDC;
- Работен ток: 30 mA;
- Подходящ за вътрешен и външен монтаж; За вграждане
- Разстояние за прочитане на карта до 4 см.;
- Визуализация на режима на работа посредством LED индикатор;
- Максималното комуникационно разстояние между четеца и контролера е до 100м.
- Малкият и компактен размер позволява дискретното му инсталиране на врати с тънка рамка, асансьорни и домофонни табла, метални врати и други.
30.00€ / 58.67 лв.
Код на продукта: PLS-1049
Гаранция: 2 год.
01-Mini е стандартизиран Wiegand 26bit безконтактен картов четец, работещ с 125 kHz ASK (EM) карти. Подходящ за вътрешен и външен монтаж.
| Обхват (см) | 4 |
| Време за прочитане (мс) | 200 |
| Вид на идентификация | Безконтактна карта 125kHz ASK(EM4102) |
| Безконтактна технология | 125 kHz ASK(EM) |
| Комуникация | Wiegand 26 bit-изход |
| Напрежение | 12 VDC |
| Работен ел.ток (mA) | 30 |
| Светлинен индикатор | Да |
| Звуков индикатор | Не |
| Работна температура | -25°C – +75°C |
| Оперативна влажност (RH) | 10% – 90% |
| Размер (мм) | 26*22 |
| Сертификат | ISO 9001-2000, MA |
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Категория: Контролери и Самостоятелни Четци
Свързани продукти
-
38.00€ / 74.32 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
-
30.00€ / 58.67 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
DS-K1802M – Безконтактен четец за карти Mifare. Поддържа Wiegand (w26/w34) интерфейс. LED и звукова индикация, watchdog функция. Работна температура -20С до +65С. Подходящ за външен монтаж (IP65). Размери 116х43х17 mm
-
40.00€ / 78.23 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
DS-K1107M – Безконтактен четец за карти Mifare 13,56MHz. Поддържа Wiegand (w26/w34) и RS-485 интерфейси. LED и звукова индикация, тампер, вграден часовник и watchdog функция. Работна температура -20С до +65С. Подходящ за външен монтаж (IP65). Размери 115х44х22 mm






