| Card | IC Card(13.56Mhz) |
| Screen | 5 inch IPS screen with 800*480 resolution |
| Card capacity | 1000 |
| Face capacity | 1000 |
| Log capacity | 10,000(auto override) |
| Face verification | Single, and Multi face |
| Detecting distance | 0.3-5M |
| Capture sensor | Progressive scan CMOS |
| Resolution | 1600 × 1200 |
| Field angle | 51° |
| Focal length | 3.5 mm |
| Aperture | F2.8 |
| Resolution | 2 million pixels |
| CPU | 8 core 1.5GHz |
| Power supply | DC12V/2A |
| Verification time | <0.7s |
| Communication | TCP/IP |
| Ambient temperature | -10℃~50°C |
| Environment humidity | 10%~90% |
| Protection | IP 42 |
| Dimension | 215*90*34mm |
294.50€ / 575.99 лв.
Цена без ДДС 480 лв.
Биометрична система за контрол на достъпа с лицево разпознаване
5 инчов IPS ALL Sight LCD дисплей
Точността на разпознаване е до 99,99%
Поддръжка 1000 изображения на лицето.
Поддръжка за разпознаване на видео.
Откриване на живия живот.
IC карта, NFC карта и други функции за четене на карта не са задължителни.
Свързани продукти
-
417.21€ / 815.99 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 680 лв.
Вид на сензора CMOS Разстояние 300m Захранване DC 12V Гаранция 24 месеца Окабеляване UTP/FTP Вид монтаж Вкопан монтаж -
0.00€ / 0.00 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 283,20 лв.
Самостоятелен терминал за контрол на достъпа, поддържа карти Mifare. Възможност криптиране и заключване на Mifare карти към системата. Различни режими на оторизация (карта/карта+PIN код). Памет за 100 000 карти и 300 000 събития. Вграден цветен 2.8“ TFT дисплей 320х240. Цифрова touch PIN клавиатура. Входове: 1 за exit бутон, 1 за статус на врата, 2 алармени. Изходи: 1 за звънец, 1 релеен. RS-485 интерфейс за външен четец за карти. LED и звукова индикация, тампер, вграден часовник и watchdog функция. TCP/IP комуникация + Wi-Fi интерфейс. Вграден високоговорител за гласови указания. Работна температура -20ºС до +65ºС. Подходящ за вътрешен монтаж. Захранване 12V DC/500mА. Размери 122×82×23 mm
-
842.10€ / 1,647.00 лв.Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Цена: 1647 лв.
Самостоятелен биометричен видео терминал за контрол на достъпа с Deep learning алгоритъм, поддържа карти Mifare. Вграден четец за пръстови отпечатъци. Вградена широкоъгълна камера за разпознаване на лица и 1 бр. инфрачервена камера за детекция на топлина от жив човек. Различни режими на оторизация (карта/PIN код/пръстов отпечатък/лица в различни комбинации). Памет за 5000 карти, 100 000 събития, 5000 пръстови отпечатъци, 2000 лица. Време за детекция на лице до 0.6 сек/точност до 99%. Разстояние на детекция до 1 м. Входове: 1 за exit бутон, 1 за статус на врата, 2 алармени. Изходи: 1 за врата, 1 алармен, 1 за звънец. RS-485/Wiegand (w26/w34) интерфейс. LED и звукова индикация, тампер, вграден часовник и watchdog функция. Слот за microSD карта (до 128GB). Възможност за запис на видеото в NVR-и Hikvision. TCP/IP комуникация + Wi-Fi + USB интерфейс. Работна температура -10ºС до +40ºС. Подходящ за вътрешен монтаж (на стена или маса). Захранване 12V DC/2А. Размери 190×157×98 mm







