LAN и Wi-Fi мрежи

LAN и Wi-Fi мрежи

Проектиране и изграждане на локални мрежи /LAN/ и безжични мрежи /Wi-Fi/

Ние проектираме,изграждаме и поддържаме  локални компютърни мрежи за офиси, предприятия и частни домове. Имаме готовност да изпълним проекти с различен обем и сложност. Предлагаме услуги за изменения и допълнения на вече изградени мрежи, инсталация на разпределителни шкафов...

Проектиране и изграждане на локални мрежи /LAN/ и безжични мрежи /Wi-Fi/

Ние проектираме,изграждаме и поддържаме  локални компютърни мрежи за офиси, предприятия и частни домове. Имаме готовност да изпълним проекти с различен обем и сложност. Предлагаме услуги за изменения и допълнения на вече изградени мрежи, инсталация на разпределителни шкафове, кабели, розетки, панели и др.
 
Пролок системс ЕООД поема цялостния процес по изграждане на локалната компютърна мрежа. 

Предлагани услуги:
Проектиране, изграждане и поддръжка на cat. 5 и cat. 6 LAN мрежи. 
Настройка на компютърни системи и периферия за работа в мрежа и достъп до интернет. 
Изграждане на индивидуални виртуални мрежи VPN решения за свързване на два или повече отдалечени офиса на организацията ви или за отдалечен и сигурен достъп до ресурсите на локалната ви мрежа. 
Изграждане на безжични Wi-Fi мрежи. 
Проектиране, изграждане, поддръжка на single mode и multi mode оптични мрежи за пренос на глас, видео, данни и телевизия ( catv ), FTTH, FTTB, FTTN, GPON, GEPON.
Заваряване на оптични влакна ( сплайсване ) single mode и multi mode. 


За повече информация обадете ни се или ни посетете на място в офиса.
Още

LAN и Wi-Fi мрежи Няма продукти в тази категория